Stanislaw Cichon

Prof. Operował tarczycę. 30 lat temu. Wykonał profesjonalnie zabieg. Szew prawie niewidoczny. Godny polecenia.

co prawda proktologiem nie jest ale dał skierowanie do szpitala. rezultat przerósł najśmielsze nasze oczekiwania. chirurg znakomity. polecamy wszystkim. Łukasz z bratem Kamilem.

Profesjonalny lekarz specjalizujący się w operacjach tarczycy. Ja jestem bardzo zadowolona, zawsze szczerze porozmawia z pacjentem, uspokoi jeśli są jakieś obawy. Polecam

Jeśli ktoś ma problem z tarczycą to polecam tego lekarza. Fachowiec w swojej dziedzinie! Bardzo dokładny, rzeczowy i z fajnym podejściem do pacjenta.

Ten lekarz przyjmuje też w CenterMed na Łazarza w Krakowie i moim zdaniem zasługuje na same pozytywne opinie. Świetny fachowiec z odpowiednim podejściem po pacjentów, bardzo miły. Po operacji tarczycy czuje się bardzo dobrze.

Wspaniały specjalista,fachowiec w 100%. Bylam operowana przez Prof w Proszowicach. Szlam do szpitala pełna obaw i bardzo zestresowana. Jednakze szpital, opieka i operacja byly profesjonalne. Swietna opieka, oddane pielniarki i lekarze.Fachowo przeprowadzony zabieg! Polecam wszystkim Prof Cichonia!!

Od paru lat mam problem z wrastającymi paznokciami u stóp, co jakiś czas tworzy się tam stan zapalny. Jest to na tyle uciążliwe, że nie raz mam problem z chodzeniem. Poszłam do doktora Cichonia z polecenia, licząc na to, że jakkolwiek mi pomoże. Wizyta trwała z zegarkiem w ręce 5 min., na wyniki badań nawet nie spojrzał, powiedział, że moja przypadłość "to normalne" i że "musze dbać o nogę, żeby to JAKOŚ wyleczyć". Powiedział również, że jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie paznokcia, ale on się tym nie zajmuje, nie wie gdzie i kto to robi, nie da mi skierowania i żebym poszukała sobie odpowiedniego lekarza. Nie dowiedziałam się KOMPLETNIE NIC nowego, oprócz tego, że za wizytę należy się "powiedzmy stówka"..

Świetny człowiek... Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, i profesjonalista w 100%! Chciałabym zawsze spotykać takich lekarzy na swojej drodze.

Byłam niedawno na prywatnej konsultacji u tego Pana. Jeśli mam wyrazić swoją opinię to uważam że jeśli ktoś ma problem tylko z tarczycą to być może wizyta u tego Profesora może być bardzo pomocna. Jeśli chodzi o pacjentów którzy oprócz schorzenia tarczycy mają też inne współtowarzyszące poważne choroby to może się okazać że człowiek ten nie będzie potrafił lub nie będzie chciał udzielić odpowiedzi na pytanie jak duże jest ryzyko operacyjne u takiej osoby.Szczerze powiedziawszy to nie jestem nawet pewna co do tego czy ten Pan Profesor założył mi u siebie jakąkolwiek historię choroby. Zapłaciłam za wizytę 200 złotych i w zasadzie nie dowiedziałam się od profesora nic z tego co chciałam wiedzieć gdyż Pan Profesor udzielał mi wymijających odpowiedzi. W moim przypadku mam czyste sumienie-gdyż dowiedziałam się że człowiek ten nie pomoże mi w tym o co zwróciłam się z zapytaniem/prośbą oraz czysty portfel.

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek. Po trudnej operacji tarczycy szybko wróciłem do zdrowia. Polecam Profesora, jest świetnym chirurgiem