dr n. med. StanisŁaw Dąbrowski

Doktor prowadził moją ciążę i przyjmował poród. Wieloletnie doświadczenie widoczne było w trafnym diagnozowaniu nieprawidłowości i wprowadzeniu odpowiedniego leczenia w czasie ciąży. W przypadku porodu mojego dziecka pojawił się nagły spadek tętna u syna. Lekarz podjął błyskawiczną i słuszną decyzję co do koniecznych interwencji.W spokojny sposób wytłumaczył co i dlaczego będzie wykonywane.Opanowanie doktora działa uspokajająco na pacjentki.

Doktor Dąbrowski to naprawdę świetny fachowiec. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest ciepłym człowiekiem, wyrozumiałym oraz interesuje się swoimi pacjentami. Szybko wystawia prawidłowe diagnozy, szybko reaguje na problemy. Tego lekarza polecam z czystym sumieniem. Prowadził moje leczenie w szpitalu w Knurowie, mogłam mu zaufać.

Doktor Dąbrowski jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym lekarzem, który ponad wszystko stawia dobro pacjenta. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę - zawsze mogłam liczyć na wnikliwą diagnostykę wszelkich niepokojących mnie objawów. Doktor poświecił mi wiele czasu i zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania - odbierał telefon również wieczorami. Rodziłam w szpitalu, w którym obecnie pracuje doktor Dąbrowski (Knurów) - otoczono mnie tam bardzo życzliwą opieką, a mój poród wspominam jako bardzo radosne przeżycie. Doktor Dąbrowski dbał również o to, żebym dobrze czuła się w szpitalu i czuwał cały czas nad moim zdrowiem (cholestaza ciążowa). Polecam wszystkim paniom tego kompetentnego i życzliwego profesjonalistę.

Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

SUPER POZYTYW ! Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka Polecam !

SUPER POZYTYW !
Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka
Polecam !

Najlepszy lekarz na świecie prowadził moje dwie ciąże i o nic nie musiałam się martwić polecam :)

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo mnie zlekceważył, nic nie wytłumaczył i praktycznie wyszłam bez wiedzy co mi dolega i co mam z tym dalej robić.

Prosesjonalne i skuteczne podejście, zarówno pod względem medycznym, jak i psychologicznym podejściem do pacjentki. Słucha potrzeb poacjentki i w miarę możliwości stara się dostosować do nich procedury medyczne.

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA !!! ŚWIETNY GINEKOLOG!Wspaniały człowiek ,poświeca sporo czasu pacjentce,wyjasnia wszelkie wątpliwosci,kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki. Polecam !