dr n. med. StanisŁaw Dąbrowski

Doktor Dąbrowski jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym lekarzem, który ponad wszystko stawia dobro pacjenta. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę - zawsze mogłam liczyć na wnikliwą diagnostykę wszelkich niepokojących mnie objawów. Doktor poświecił mi wiele czasu i zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania - odbierał telefon również wieczorami. Rodziłam w szpitalu, w którym obecnie pracuje doktor Dąbrowski (Knurów) - otoczono mnie tam bardzo życzliwą opieką, a mój poród wspominam jako bardzo radosne przeżycie. Doktor Dąbrowski dbał również o to, żebym dobrze czuła się w szpitalu i czuwał cały czas nad moim zdrowiem (cholestaza ciążowa). Polecam wszystkim paniom tego kompetentnego i życzliwego profesjonalistę.

Doktor Dąbrowski to naprawdę świetny fachowiec. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest ciepłym człowiekiem, wyrozumiałym oraz interesuje się swoimi pacjentami. Szybko wystawia prawidłowe diagnozy, szybko reaguje na problemy. Tego lekarza polecam z czystym sumieniem. Prowadził moje leczenie w szpitalu w Knurowie, mogłam mu zaufać.

witam ja na pana doktora nie mogę narzekać chociaż nie prowadził mojej ciąży to miałam przyjemność poznać dr.Dąbrowskiego na Gliwickiej porodówce bardzo sympatyczny człowiek na rannym obchodzie przywitał się z każdą pajetka,położył rękę na ramieniu dodał sil otuchy :)aż się chciało rodzic:)a co do badan to nie mogę się określić masowanie szyjki macicy nie jest przyjemne i bez względu na to co by pan doktor zrobił i tak bolało wiec dla rozluźnienia atmosfery starał się rozmawiać żartować to pomagało nie myśleć o bólu związanym z masażem i skurczami porodowymi ,po zakończonym masażu wszystko jasno i dokładnie wytłumaczył ,osobiście nie wyczulam obojętności ,opryskliwości itp od pana doktora porostu ma serce do tego co robi i co ważne do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie naprawę polecam doktora i Gliwicka porodówkę tam naprawdę pracują życzliwi ludzie oby tak dalej:)

Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.

Jest to mój lekarz prowadzący i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest otwarty na każdy telefon i poradę. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, ale też nie sieje paniki. Nawet jak byłam w szpitalu na oddziale ginekologicznym, był najlepszym lekarzem podczas obchodów, poświęcał najwięcej uwagi pacjentkom i każda chciała go jako lekarza prowadzącego ciążę, a niektóre przypadki były na prawdę ciężkie. Serdecznie go polecam, jest wspaniałym specjalistą z ludzkim i życzliwym podejściem. Pozzdrawiam

SUPER POZYTYW ! Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka Polecam !

SUPER POZYTYW !
Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka
Polecam !

Prosesjonalne i skuteczne podejście, zarówno pod względem medycznym, jak i psychologicznym podejściem do pacjentki. Słucha potrzeb poacjentki i w miarę możliwości stara się dostosować do nich procedury medyczne.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA !!! ŚWIETNY GINEKOLOG!Wspaniały człowiek ,poświeca sporo czasu pacjentce,wyjasnia wszelkie wątpliwosci,kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki. Polecam !

Najlepszy lekarz na świecie prowadził moje dwie ciąże i o nic nie musiałam się martwić polecam :)