lekarz Stanisław Demkowicz

U doktora lecze trójkę dzieci. Zawsze stawia celne diagnozy. Moje dzieci go lubią, ma do nich podejście. Dziękuję

Ma olbrzymią wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy. Bardzo uprzejmy. Polecam wszystkim tego lekarza!

Ze wszystkim pcha do szpitala tylko niepotrzebny stres dla dziecka. Za pierwszym razem wystarczyła eliminacja jednego produktu z diety , wystarczył dokładny wywiad... następnym razem zapalenie ucha które leczy się w domu. Więcej nie ryzykuję

Studiuje we Wrocławiu i byłam tam u kilku lekarzy. Wrocławscy lekarze nie dorastają mu do pięt. Nie wiesz co masz puki tego nie stracisz :) Kiedy jestem we Wrocławiu i źle się poczuje to pierwszy telefon jest do Pana doktora Demkowicza bo nigdy nie jestem pewna co kupić w aptece. Jestem mu za wszystko bardzo wdzięczna. ....poza tym zawsze coś ciekawego opowie:)

To Nasz lekarz od 31 lat! Pozdrawiam Doktorze i życzę sił na dalsze lata. K.G.

To Nasz lekarz od 31 lat! Pozdrawiam Doktorze i życzę sił na dalsze lata. K.G.

Pan Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem. Zawsze potrafi doradzić , stawia trafne diagnozy i trafia z leczeniem. Moje dziecko go uwielbia.

Szkoda czasu na wizyte, ktora pochlania tak okolo 2h bo nigdy nie byl spozniony mniej niz 1h. A efekt zaden antybityk moze podac kazdy i po 3 tyg znowu to samo.

Doktor leniwy, dziecko chore 40 stopni gorączki, od razu ładuje do szpitala, gdzie inny lekarz wypisał antybiotyk przeszło po 3 dniach. Wysyła na niepotrzebne badania, chyba za to prowizje bierze, naraża dziecko na stres. Nie jestem zadowolona z tego lekarza i nigdy więcej nie chcę mieć przyjemności.

dobry człowiek , miły , bardzo lubimy słuchać jego opowieści.

dobry człowiek , miły , bardzo lubimy słuchać jego opowieści.