dr n. med. Stanisław Dolny

Urolog

2,5

Fakt, że czas oczekiwania jest długi, ale nie zależy to od lekarza tylko od ilości pacjentów których przyjmuje. Świadczy to też o fachowości, którą potwierdzam, że jest na wysokim poziomie. Jestem mu wdzięczny, że udało mu się wyleczyć moją bezpłodność, pomogło mi to narodzeniu syna wzrosnąć w siłe i zmienic podejście do życia. Bardzo uprzejmy, życzliwy człowiek. Zdarza się mieć każdemu gorszy dzień. Szczerze polecam

Lekarz bezduszny, nie chce wysłuchać pacjenta co mu dolega bo sam wie lepiej. Wypisał skierowanie na zabieg do szpitala (czas oczekiwania na konsultację 1,5 miesiąca). Nie zapisał żadnych leków pomimo, iż zwijam się z bólu, mam bardzo bolesne ataki(PSA>50). Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, moim zdaniem taki człowiek nie powinien wykonywać swojego zawodu.