lekarz Stanisław Działach

Laryngolog, Pulmonolog

Wielu pacjentów krytykuje go za opryskliwy sposób bycia, ale ja leczę się u niego od dawna (rzadko choruję, ale raz na rok lub raz na dwa lata mam z nim kontakt) i wiem, że to tylko pozorna nieuprzejmość. Po prostu trzeba umieć z nim rozmawiać. Gdy się do niego uśmiecham, on od razu odwzajemnia uśmiech. Na życzliwość odpowiada życzliwością. Zawsze tłumaczy, co się dzieje, jakie były przyczyny choroby lub złego stanu zdrowia, jak należy leczyć i czego unikać w przyszłości.

Czas na emeryturę ,zdecydowanie! Jest dużo młodszych lekarzy,którzy wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta przewyższają dr o głowę.

Czas na emeryturę ,zdecydowanie!