lekarz Stanisław Dziurkowski

Lekarz odbierał mój poród. Poród fizjologiczny wspomagany oksytocyną z powodu bardzo powolnego postępu. Najgorsze działo się 2 fazie porodu. Nie poświęcono mi nawet 15min żebym dobrze urodziła. Lekarz i położna namówili na nacięcie krocza z powodu "zbyt silnych mieści krocza i tak pani popęka mocno". Zgodziłam się, kazano mi przeć na siłę nim się zorientowałam i powiedzieć że chciałam przeć samodzielnie, lekarz bez pytania nacisnął mi na brzuch i wypchał siła dziecko. Nikt nie zapytał mnie jak chce urodzić, czy mam siłę itp, praktycznie zero komunikacji w trakcie parcia, za to w trakcie szycia cały czas mnie zagadywał bzdurami i nie mogłam nawet skupić się na dziecku. Czekałam aż skończy i będziemy mogli zostać sami z dzieckiem. Niby szpital chwali się, że jest wysoko w rankingach rodzic Po ludzku, a poród niewiele się różnił od porodu mojej mamy w latach 90. Naciąć, wypchać dziecko na siłę, zaszyc i po problemie.

Nie sympatyczny nie delikatny jedyny plus że odesłał mnie na Opole żeby mieć nockę spokojną bo jak to stwierdził że jakbym wymagała reoperacji to on nie jest w stanie zemną nic zrobić a w Opolu byli zdziwieni dzięki Bogu mnie tam przyjęli

Wspaniały lekarz. Pan doktor ma bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do chorych. Dba o zdrowie i samopoczucie pacjentek. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Witam, potrzebuję pilnie nr kontaktowy do dr Dziurkowskiego. Możliwie szybko. Nie wiem jak i gdzie zdobyć nr telefonu, więc mam nadzieję że jakaś dobra duszyczka mi pomoże. Pozdrawiam, z góry dziękuję

Jestem b.zadowolona :) miły i opanowany, czułam się bezpiecznie przez całą ciążę. Przede wszystkim wiedziałam, że zawsze mogę zadzwonić i zapytać w razie niepokoju. Polecam

Staram się być obiektywna. Nie neguję wiedzy i kompetencji doktora, ale mam wiele zastrzeżeń, co do prowadzenia mojej ciąży: brak skierowania na podstawowe badania, ignorowanie zgłaszanych dolegliwości, dobrze że skończyło się tylko małymi komplikacjami. Może miałam pecha, ale drugą ciążę planuję już pod opieką innego lekarza.

jako jeden z nielicznych lekarzy pod których byłam opieką w ciąży i po porodzie nie wmówił mnie i mojemu synkowi wszystkich istniejących chorób...zamiast straszyć tak jak inni pocieszał i starał się pomóc jak najlepiej umiał...dzisiaj po wielu miesiącach strachu, ciągłych wizytach w różnych poradniach i wielu badaniach wiem że mam zdrowego synka i zawdzięczam to między innymi Panu Doktorowi który zachował zdrowy rozsądek

Polecam! delikatny, spokojny i konkretny. W ciąży czułam się całkowicie bezpiecznie. Mogłam zadzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy.

lekarz godny polecenia. jestem bardzo zadowolona z prowadzenia przez niego mojej ciąży. przy kolejnej ciąży również udam się do niego. polecam

Ma ktos do niego numer telefonu. Pilne... Zgubilam i nie mam nigdzie zapisanego..