lekarz Stanisław Fedorowicz

Super lekarz,i tyle w temacie,odpowie na kazde nurtujace mnie pytanie,mily,usmiechniety i przede wszystkim baaaaardzo cierpliwy:)

gdyby nie on to bym nie urodziła ani pierwszej ani drugiej córki. wyrozumiały spokojny porostu nie do zastąpienia..

Lekarz bardzo miły i kompetetny Po różnych doświadczeniach z lekarzami owej profesji zraziłam sie i sadziłam że na dobrego już nie mam szans trafic Po przeczytaniu niektórych negatywnych opinii o Panu Fedorowiczu spodziewałam sie spotkać zadufanego w sobie lekarza lecacego na kase jednak poszłam i wszystkie moje obawy od razu sie rozwiały Jako jedyny potraktował mnie poważnie i rozwiązał mój problem Poleciłam go koleżance ktora również jest bardzo zadowolona Koszt wizyty nie jest kolosalny Gabinet na poziomie a pan doktor przemsympatyczny Serdecznie polecam:)

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!! Rewelacyjny lekarz.Dzięki Panu Federowiczowi urodziłam zdrową córeczkę,zrobił mi w ostatniej chwili cesarkę(córeczka była tak oplątana pępowiną,że zanikało już jej tętno)Miałam ogromne szczęście,że doktor miał wtedy dyżur.Z drugą ciążą od początku chodziłam do Pana Federowicza. Wspaniały, miły, rzetelny lekarz.

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!
Wspaniały, miły, rzetelny lekarz.

Świetny lekarz, nie zamieniłabym go na żadnego innego

Świetny lekarz, nie zamieniłabym go na żadnego innego

bdb lekarz pomógł mi w trudnych chwilach

bdb lekarz pomógł mi w trudnych chwilach

Poleciła mi go znjoma i też sie naczytałam róznych opini o nim ale dlamnie jest Bardzo sympatyczny i Miły i polecam go innym.

bylam 35 w kolejce... godzina wizyty : 9-12 a lekarz pyzjmowal juz od 8 az do ostatniego pacjenta, ja weszlam ok. 17 a za mna bylo jeszcze z 10 osob... pomimo tylu pacjentow doktor byl sympatyczny, uprzejmy i wyrozumialy - POLECAM!!!

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, urodziłam córke z jego pomocą i jestem bardzo zadowolona.A poza tym super facet, zawsze miły, uprzejmy zarówno w prywatnym gabinecie jak i w szpitalu.

SUPER OBY SAMI TACY LEKARZE BYLI! W MARCU 2009 MIAŁAM KOMPLIKACJE PRZY PORODZIE (PORÓD KLESZCZOWY)DOKTOR FEDOROWICZ ZAJĄŁ SIĘ MNĄ I DZIECKIEM BARDZO FACHOWO.TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA,KOMPETENTNY ,MIŁY,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY,ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA I ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY!SZKODA TYLKO ŻE SĄ DO NIEGO TAKIE KOLEJKI ALE CÓŻ FACHOWIEC JEST ROZCHWYTYWANY!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zamość"?

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8