lekarz Stanisław Fedorowicz

Serdecznie polecam Pana Doktora, docelowo nie był on lekarzem prowadzącym moją ciąże, jednakże za to jak się zajął mną i moim dzieckiem podczas porodu jestem mu dozgonnie wdzięczna. Po porodzie przychodził kilkukrotnie i pytał o samopoczucie. Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz i przede wszystkim dobry człowiek.

Super lekarz,i tyle w temacie,odpowie na kazde nurtujace mnie pytanie,mily,usmiechniety i przede wszystkim baaaaardzo cierpliwy:)

gdyby nie on to bym nie urodziła ani pierwszej ani drugiej córki. wyrozumiały spokojny porostu nie do zastąpienia..

bdb lekarz pomógł mi w trudnych chwilach

bdb lekarz pomógł mi w trudnych chwilach

Świetny lekarz, nie zamieniłabym go na żadnego innego

Świetny lekarz, nie zamieniłabym go na żadnego innego

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!! Rewelacyjny lekarz.Dzięki Panu Federowiczowi urodziłam zdrową córeczkę,zrobił mi w ostatniej chwili cesarkę(córeczka była tak oplątana pępowiną,że zanikało już jej tętno)Miałam ogromne szczęście,że doktor miał wtedy dyżur.Z drugą ciążą od początku chodziłam do Pana Federowicza. Wspaniały, miły, rzetelny lekarz.

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!
Wspaniały, miły, rzetelny lekarz.

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, urodziłam córke z jego pomocą i jestem bardzo zadowolona.A poza tym super facet, zawsze miły, uprzejmy zarówno w prywatnym gabinecie jak i w szpitalu.

Poleciła mi go znjoma i też sie naczytałam róznych opini o nim ale dlamnie jest Bardzo sympatyczny i Miły i polecam go innym.

Naprawdę wspaniały lekarz!!!Polecam:)Bardzo konkretny i z profesjonalnym podejściem do pacjentki.

Lekarz bardzo miły i kompetetny Po różnych doświadczeniach z lekarzami owej profesji zraziłam sie i sadziłam że na dobrego już nie mam szans trafic Po przeczytaniu niektórych negatywnych opinii o Panu Fedorowiczu spodziewałam sie spotkać zadufanego w sobie lekarza lecacego na kase jednak poszłam i wszystkie moje obawy od razu sie rozwiały Jako jedyny potraktował mnie poważnie i rozwiązał mój problem Poleciłam go koleżance ktora również jest bardzo zadowolona Koszt wizyty nie jest kolosalny Gabinet na poziomie a pan doktor przemsympatyczny Serdecznie polecam:)