dr n. med. Stanisław Frankowski

2,4
2,9
2,5
2,5

Byłem u Pana doktora kilkukrotnie dziwią mnie negatywne opinie. Zawsze miła obsługa, dokładne oględziny i wytłumaczenie. Polecam go wszystkim, sam sciągam rodzine do dr Frankowskiego.

Drobny zabieg palca wykonany ze szczególnym brakiem staranności doprowadził do poważnych powikłań. Oczyszczenie rany i szycie lepiej wykonać samemu.

Bylam u niego pare razy. Uprzejmy mily ale jak kostka boli tak boli. kiedy chcialam mu pokazac co z nia sie dzieje(siny kolor, obrzeki, krwiaki) spojrzal na mnie jak na wariatke. Wzbudza zaufanie. Jednak zaufanie i uprzejmosc nie jest w stanie zastapic realnej troski i checi pomocy.

TRAGEDIA.UNIKAJCIE GO JAK OGNIA.MOJE DZIECKO DO DZIŚ MA KRZYWĄ RĘKĘ.POTRAFI SFAŁSZOWAĆ DOKUMENTACJĘ KTÓRA POTRZEBNA JEST DO ODSZKODOWANIA.NIEKOMPETENTNY.NIEMIŁY.ZWYKŁY KONOWAŁ.DO KRÓW Z TAKIM LEKARZEM A NIE DO LUDZI!!!!!!!!!

lekarz jak lekarz....już bardzo długo sie u niego lecze z czym poszłam na poczatku z tym wychodzę za kazdym razem z gabinetu ból nie mija.dodatkowych badań nie zleca robie je na właśna rekę za niemałe pieniadze.

Bałam się wizyty, ale Pan doktor rozładował mój stres miłym żartem, czułam się komfortowo.Polecam wizyty u Pana doktora.

Nieuprzejmy arogant, który udaje ,że leczy - pacjent jest dla niego wielkim zerem. Dlaczego Dyrekcja Szpitala Miejskiego kurczowo trzyma się Pana Frankowskiego i nie daje pacjentowi szansy wyboru prawdziwego specjalisty. Nie polecam.

POLECAM WIZYTY U NIEGO TO SAMA PRZYJEMNOSC

POLECAM WIZYTY U NIEGO TO SAMA PRZYJEMNOSC