lekarz Stanisław Hapyn

Znam go od lat, więc wiem, co piszę. Pierwszy raz e życiu spotkałam tak niesamowicie inteligentnego lekarza, myślącego przy tym o potrzebach pacjenta. Świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich Stanisławów Hapynów.

Znam go od lat, więc wiem, co piszę.
Świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich Stanisławów Hapynów.

Znam go od lat, więc wiem, co piszę.
Świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich Stanisławów Hapynów.

Lecze sie u Doktora Stanislawa Hapyna od 15 lat . Dolegaly mi w tym czasie rozne przypadlosci. Wielokrotnie nie chcialem zawracac mu glowy i chodzilem prywatnie odrazu do specjalistow, ktorzy okazywali sie niestety mniej skuteczni. Wracalem do tego lekarza ze wszystkim. Przynajmniej na konsultacje. Doktor Hapyn ma siodmy zmysl, podchodzi do pacjenta holistycznie, doradza rzeczowo, zalecane terapie sa skuteczne. Jest empatyczny , wczuwa sie w emocje pacjenta, ale chlodno analizuje fakty w celu wybrania trafnego leczenia. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam

Kompetentny i godny polecenia lekarz, podchodzi do pacjenta całościowo, odpowiada na zadane pytania dotyczące choroby, mi pomógł.

Jak dla mnie najlepszy lekarz. Naprawdę walczył bym jako tako doszedł do zdrowia... Poprawiał nietrafione oceny innych lekarzy... Dla mnie mistrz...

Wyjątkowy lekarz, kompetentny praktyk, różniący się od tych wszystkich "przychodnianych" lekarzy. Może na pierwszy rzut oka nie odznacza się porażającą empatią to nie znaczy że podchodzi lekceważącą do pacjentów - którzy przecież tez są różni. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dr.

Lekarz, który wystawia diagnozę prawie bez wywiadu. Jak można pomylić chorobę zakaźną z niegroźnym problemem skórnym? Całe szczęście nie zaufałam diagnozie, poszłam do innego lekarza (na NFZ!), który poświęcił mi tyle czasu ile trzeba i postawił właściwą diagnozę. Mogłam skończyć w szpitalu zakaźnym...

Przychodziłem do doktora Hapyna z różnymi problemami, czasem trochę przesadzając z wrażliwością na tle swojego zdrowia. Zawsze postepował tak jak powinien, kiedy przyszedłem kiedyś po kilku dniach ponownie bo poczułem sie gorzej poswięcił mi 89 sekund , tyle zajęło mu zajrzenie do gardła i stwierdzenie "mija panu, wracaj Pan do łóżka" . Moim zdnaiem profesjonalne w każdym calu, bo za 2 dni byłem zdrowy jak koń. Polecam każdemu, kto chce wyzdrowieć a nie się leczyć.

lubi eksperymentowac z antybiotykami, niby zdiagnozowal przeziebienie ale dał antybiotyk ktory oczywisie nie pomógł, nastepny także nie pomógł. Po zmianie lekarza i sumiennym osłuchaniu okazało się ze to było zapalenie pluc.

Leczyłem się na nadciśnienie. Pan doktor rzeczywiście szukał, ale po przepisanych lekach czułem się źle, a gdy powiedziałem, że mam zawroty głowy to stwierdził, że to nie ma związku. Po trzech miesiącach odstawiłem leki - zawroty ustały. I co Wy na to?