lekarz Stanisław Jeziernicki

Chirurg ogólny

Wizyta miała miejsce na Izbie przyjęć szpitala w Łosicach. Kilka dni po zdjęciu szwów i zdjęciu opatrunku zaobserwowałem kilka wystających nici z gojącej sie rany. Będąc przekonany że owe nici nie powinny wystawać ze skóry skoro miałem już teoretycznie zdjęte szwy udałem się natychmiast na izbę przyjeć. Tam lekarz szydził ze mnie że cytat "z czym takim można zyć lata i to nie powód aby przychodzić w nocy na izbe przyjęć" oraz twierdził że żadnych nici nie widzi, Kiedy pokazałem mu palcem niebieskie nici wystające z palca wciąz bezczelnie twierdził ...

Wizyta miała miejsce na Izbie przyjęć szpitala w Łosicach.

Kilka dni po zdjęciu szwów i zdjęciu opatrunku zaobserwowałem kilka wystających nici z gojącej sie rany. Będąc przekonany że owe nici nie powinny wystawać ze skóry skoro miałem już teoretycznie zdjęte szwy udałem się natychmiast na izbę przyjeć. Tam lekarz szydził ze mnie że cytat "z czym takim można zyć lata i to nie powód aby przychodzić w nocy na izbe przyjęć" oraz twierdził że żadnych nici nie widzi, Kiedy pokazałem mu palcem niebieskie nici wystające z palca wciąz bezczelnie twierdził że nic tam nie widzi.
Chwilę później obciął mi nozyczkami końce nici których wcześniej twierdził że nie widzi. Zachowywał się w sposób naganny wyśmiewając mnie i nie udzielając absolutnie żadnych rzeczowych wypowiedzi. Potrzebowałem jedynie prostej informacji czy jest normalne że na kilka dni po zdjęciu szwów wciąż wystają mi z niego niebieskie nici. Nie otrzymałem tej informacji po czym lekarz podsunął mi do podpisu nieczytelne bazgroły w karcie. Zdecydowanie odradzam lekarza nie tylko z powodu niefachowego podejścia ale także nagannego traktowania pacjenta. Po 2 tygodniach nici dalej wystają z rany a wokół nich pojawia się ropna wydzielina, jutro udaje sie do innego chirurga celem wyjaśnienia problemu. Wuzyta u Stanisława Jezernickiego była najgorszym spotkaniem z lekarzem jakie miałem w życiu. Odradzam go każdemu zwłaszcza, że zachowuje się jak zarozumiały gbur. Z poważaniem Grzegorz Wasiluk

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem. Podjął się leczenia mojej Mamy, gdy inni nie dawali szans. Dziękuje bardzo i gorąco polecam. Duża wiedza, umiejętności i prawdziwa klasa.

Profesjonalny, kulturalny lekarz. Takich jest już coraz mniej. Bardzo duża wiedza. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, interesuje się, pamięta. Polecam z całego serca. Dobry człowiek i lekarz.

Świetny lekarz, uprzejmy, taktowny, sympatyczny i kompetentny -uratował mojemu tacie życie operując pękniętego tętniaka aorty brzusznej.

Kompetentny, bardzo uprzejmy,ma czas dla pacjenta.Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam.

Godny polecnia, w końcu właściwy, kompetentny lekarz.

Godny polecnia, w końcu właściwy, kompetentny lekarz.

Dobry lekarz - lubiany. Sympatyczny człowiek i świetny fachowiec. Szczery, wie co mówi i zrozumiale tłumaczy pacjentowi. Polecam.

Dobry naczyniowiec. Nie patrzy na zegarek. Polecam.

Dobry naczyniowiec. Nie patrzy na zegarek. Polecam.

zdecydowanie polecam.Chirurg który po zabiegu interesuje się pacjentem.

zdecydowanie polecam.Chirurg który po zabiegu interesuje się pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siedlce"?

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15