dr hab. n. med. Stanisław Józef Musiał

Ortodonta

Pan Doktor zrobił z moimi zębami cuda na kiju - krzywizna, zepsucie dziąseł przez poprzednich lekarzy nie miały końca.. teraz holywoodzki uśmiech :)

Świetny lekarz ,drogi ale godny polecenia ,zachęcam wszystkich do odwiedzenia nowoczesnego gabinetu na Warszawskiej

Pana Doktora polecam wszystkim, którzy mają wadę zgryzu i inne problemy z zębami. Co prawda wizyta kontrolna z DAMONEM kosztuje mnie 250zł ale jest zdecydowanie warta swej ceny. Widać efekty. Koleżanki widzą dużą zmianę na korzyść w moim uśmiechu, ja też widzę. Jestem bardzo zadowolona. Jedno co mogę powiedzieć na pewno to, że Pan Doktor lubi swoją pracę i chce każdemu pomóc tak jak potrafi. POLECAM!

Jestem pacjentem tego lekarza, któremu uratował przed osunięciem cztery zęby. Miałem niebywale nieestetyczny uśmiech, a teraz uśmiecham sie " pełną gembom" i czyje się pewniej. Lekarz w pełni oddany dla pacjenta; przed leczeniem obyłem dodatkowe konsultacje z innymi specjalistami co dobrze świadczy o tym lekarzu. Gorąco polecam.

Leczyłam w tym gabinecie wadę swoich zębów, 2 lata nosiłam aparat i chodziłam na kontrole i różne dodatkowe zabiegi właśnie do p. Musiała, a czasem do tej drugiej pani doktor. Ogólne wrażenia raczej poprawne, bez rewelacji. Na plus: nowoczesny sprzęt i nowoczesny gabinet zlokalizowany w centrum miasta, mile panie asystenki i rejestratorki wizyt :-), ogólnie personel b.miły. Na minus: spóźnianie się głównie p. doktora, niezamykanie drzwi podczas wizyty pacjenta więc mozna wszystko uslyszec co jest robione w gabinecie :/, WYSOKIE CENY (aktualnie zdrożały aż o 50zł…) i pośpiech w wykonywaniu ...

Na minus: spóźnianie się głównie p. doktora, niezamykanie drzwi podczas wizyty pacjenta więc mozna wszystko uslyszec co jest robione w gabinecie :/, WYSOKIE CENY (aktualnie zdrożały aż o 50zł…) i pośpiech w wykonywaniu prac, co pewnie jest warunkowane spóźnieniami i wieloma pacjentami.
Miałam wrażenie także lekkiej niespójności w planie leczenia wg pana doktora Musiała i pani doktor (brunetka, krótkościęta) jedno mówiło co innego, drugie też coś innego.
Zdecydowanym minusem jest także to, że nie można tam płacić kartą :-(

pomimo dużych kosztów na wstępie polecam lekarza :) trzeba się liczyć z kosztami i nie ma rat, ale w cenie jest kilka usług. później niektóre wizyty są darmowe, a po zdjęciu aparatu KAŻDA kontrola jest darmowa :) lekarz jest kompetentny, ma wiele kursów i ceni sobie pacjentów, ponieważ jest to prywatny biznes rodzinny :) kolejki są jak wszędzie, ale im wcześniej jest wizyta tym mniejsza kolejka :)

Pan doktor mi bardzo pomógł. Wydałem 12000 zł na leczenie skomplikowanej wady, którego nie chciał się nikt inny podjąć. Pan dr Musiał dawał 70% szans na powodzenie i udało się. Jestem mega zadowolony i polecam wszystkim, jednak trzeba liczyć się z kosztami. Na własnym zdrowiu nie warto oszczędzać, więc polecam wszystkim bez względu na wadę i nastawienie.

Profesjonalny, rzetelny specjalista. Dwie olbrzymie wady moich dwóch synów skorygował wręcz idealnie. Na dodatek, kiedy się zorientował, że zostawiliśmy już w jego gabinecie sporo pieniędzy ze względu na długi okres leczenia, sam zaproponował bezpłatne wizyty kontrolne. Ponadto bardzo miły, kulturalny człowiek z fajnym podejściem do dzieci. Dużo gada, ale to akurat moim zdaniem zaleta!

bardzo polecam jesli ktos chce poprawic wyglad swoich zabkow ;-)

bardzo polecam jesli ktos chce poprawic wyglad swoich zabkow ;-)

Potwierdzam negatywną opinię. ... Wyśmiewał następstwa nieleczenia wady u dziecka .. a sam jaśnie oświecony pan doktor sepleni.... żenua