lek. dent. Stanisław Kołciuk

Jak dla mnie to najlepszy stomatolog.----------------------------------------------------------------

polecam tego lekarza jest bardzo fajny, miły

polecam tego lekarza jest bardzo fajny, miły

Nie leczy kompleksowo, raczej łata dziury i robi okropne koronki. Zmarnował mi kilka zębów twierdząc, że to próchnica i nic nie da się zrobić.

Jak dla mnie nie ma lepszego dentysty na tej planecie – uratował mi dwa zęby po innych „specjalistach”. Interesuję go odczucia pacjentów, wie że każdy jest inny i tak tez do każdego podchodzi. Jest normalnym człowiekiem i super lekarzem. Polecam. m

lecze sie u Pana doktora od kilku lat, jakies 7... wiec dosc dlugo oczywiscie z przerwami i to dosc dlugimi, ale w zyciu nie zamienilabym tego lekarza na innego! Jest wspanialy, jak tylko znajde sie na fotelu zapominam o wszystkim, Pa€n doktor ratuje kazdy zab, do swojego zawodu podchodzi z prawdziwa miloscia, dba o pacjenta,nikt nie jest tam anonimowy, poza tym ma wybitna pamiec!!! panie doktorze jak Pan to robi ze tak dokladnie pamieta Pan wszytko sprzed kilku lat ,nie zapisujac nieczego, nie notujac.Ja polecam tego lekarza, jak dla mnie to najlepszy stomatolog , to lekarz do ktorego idzie sie z prawdziwa przyjemnoscia, absolutnie nie zgadzam sie z poprzednia opinia.

Leczyłam się dość długo u dr Kołciuka. Na początku fantastyczne wrażenie - dentysta wyrozumiały, który leczy delikatnie i bezboleśnie, ale później okazało się, że łatał dziury i odsyłał na późniejsze terminy. Nie leczył kompleksowo a próchnica w zębie się rozwijała więc wymagał leczenia kanałowego. Nie polecam.