lekarz Stanisław Kolebacz

Zauważyłam że ostatnia opinia została wpisana w 2013 niestety dziś 29.06.2017 w gabinecie pana doktora nie ma absolutnie żadnych zmian. .Taki lekarz nie powinien prowadzić praktyki lekarskiej . Udałam się po zdjęcie szwów pooperacyjnych od razu zostałam przyjęta z podwyższonym tonem głosu.Krzyczał gdzie mam skierowanie ,po okazaniu potrzebnych dokumentów nadal krzyczał że nie będzie nic robił ponieważ nie mam skierowania. Zwróciłam panu doktorowi uwagę za tak wysoki ton w stosunku do pacjenta niestety podziałało to jeszcze więcej agresywnie.Krzycząc że jest gabinetem specjalistycznym i bez dokumentów nic nie będzie zrobione. Udałam ...

Udałam się do lekarza rodzinnego prosząc o skierowanie dla pana chirurga.
Lekarz po obejrzeniu dokumentów szpitalnych dał mi odpowiedz że skierowanie i wszystkie dokumenty mam prawidłowe i polecił mi o udanie się do innego lekarza ponieważ pan Kolebacz słynie z takiej obsługi pacjentów.
Kochani państwo tak jak moi poprzednicy ostrzegam przed tak wulgarnym i ordynarnym lekarzem.
Pan Kolebacz powinien mieć zakazaną praktykę lekarską,lenistwo,brak kompetencji,newowośc
Zajmuje miejsce innej osobie która mogłaby leczyć duże grono ludzi.
Szpitalna przychodnia jest tak przepełniona a ośrodek zdrowia świeci pustkami ponieważ nikt nie odważy się na niekompetentną ,i okrutną obsługę pana doktora Kolebacza.

W swojej niewiedzy poszłam do pana doktora aby wyciąć dość duże znamię. Uprzedziłam od razu że choruję na cukrzycę typu 2 i moje rany tragicznie się goją. Pan doktor zrobił swoje i kazał przyjść na zdjęcie szwów po 3 dniach. Dzień po zdjęciu szwów rana się otworzyła, zaczęła ropieć. Poszłam natychmiast do pana doktora, a on od razu, niemiłym tonem, stwierdził że to moja wina. Moją winą jest cukrzyca i źle gojące się rany?! Zasugerowałam że winą było za szybkie wyciągnięcie szwów, na co pan doktor wyjątkowo nerwowo zareagował. To była moja ostatnia wizyta w tym gabinecie. Swoją niegojącą się ranę zaczęłam leczyć u innego lekarza, trwało to tygodniami, a do dziś moją rękę szpeci wielka blizna. Przez niekompetencje doktora Kolebacza mogłam narazić się na poważnie komplikacje, co potwierdził inny chirurg oraz mój diabetolog. Lekarz niemiły, nierzetelny, traktuje pacjentów jak zło najgorsze. Uważajcie na niego!

widziałam na własne oczy jak doprowadził do płaczu matkę, która przyszła do niego z dzieckiem, które miało rozbitą głowę. ojcu kategorycznie zabronił wchodzenia do gabinetu. cham bez wyczucia i krzty delikatności. jak by miał mi opatrywać rękę to chyba wolałabym ją sobie odgryźć:)

Tragedia.Po pierwszej wizycie zmieniłem lekarza i dzięki temu żyję i to w dobrym zdrowiu.

Doktor Kolebacz jest lekarzem, którego należy omijać szerokim łukiem. Nie dość że nie zleca badań (RTG) to jeszcze w gabinecie ośmiesza problemy pacjentów. Przez jego lenistwo i brak wiedzy do dzisiaj mam problemy zdrowotne z układem kostnym.