lekarz Stanisław Korzyb

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo szanuję Pana Dr pomógł mi już nie raz i wbrew czytanym opiniom i prywatnie i na kasę chorych nie uważam że to może zaważyc o diagnozie nie w tym przypadku. Szukam kontaktu z Panem doktorem i chciałabym się dowiedziec kiedy będzie w makowie .Dodam że bardzo mi zależy

Nie polecam tego lekarza! Nie umie postawic diagnozy, gdyba pomiedzy dwoma powodami dolegliwosci. Zdecydowanie nie polecam!!!!!

Pan Doktor prowadzil moja ciaze w Londynie. Dzieki niemu mamy zdrowego synka. Gdyby nie jego fachowa pomoc za pewne bym poronila. Byl konkretny i cierpliwy. Odpowiadal na kazde pytanie wyczerpujaco nie patrzac na uplywajacy czas. Zawsze moglam liczyc na jego rade. Za kazdym razem, bez wzgledu na pore dnia, odbieral telefon, co w przypadku lekarzy jest rzadkoscia. Moglam na Jego wsparcie liczyc nawet podczas porodu (telefoniczne). Polecam i dziekuje. Aleksandra Danilewicz.

Rzeczowy, konkretny, skupiony na pacjentce i jej dziecku. Dokładnie przeprowadza wywiad, nie naciąga na nieptrzebne wizyty, przejawia zaiteresowanie i troskę o pacjentke ,a nie o swoj portfel. O kazdej porze odbiera telefon , poswieca bardzo duzo czasu na wyjasnianie watpliwosci. Lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie.

Zdecydowanie nie polecilabym wizyty u tego pana. Bedac na wizycie prywatnej czulam, jakby chcial "zmusic" mnie do zrobienia usg (mimo, ze powiedzialam, ze niedlugo mam umowiona wizyte w szpitalu) straszac, ze 1/4 ciaze konczy sie poronieniem i moge nosic w sobie martwy plod!!! Bylam zszokowana i chcialam jak najpredzej wyjsc z gabinetu.

Naprawde polecam, wspanialy lekarz. Pare tygodni temu czekajac na pierwszy scan i list ze szpitala, poszlam na wizyte prywatna do Dr Korzyba dowiedzialam sie, ze nosze martwy plod. Dr podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie, delikatnie, wyjasnil mi z detalami co sie stanie, czego mam sie spodziewac i napisal mi jakie badania na poczatek powinnam zrobic po poronieniu. Mam z Dr kontakt wlasciwie 24 g na dobe. Jest bardzo pomocny i mysle oddany swojej pracy. Dziekuje Dr za okazana pomoc!!!

Pan doktor bardzo sympatyczny, rzeczowy cierpliwy... jako kobieta w 100% polecam!!!

Pan doktor pierwszymi kilkoma wizytami zyskuje delikatne zaufanie, ale kazda kolejna polega bardziej na wyscigu, coraz mniej czasu dla pacjenta, pytania w biegu, a usg dzidziusia 10cio sekundowe.Mam regularne wizyty w poradni w Londynie i niestety ale nie polecilabym.

To wspaniały lekarz, rzeczowa i bardzo konkretna. Chodzę do niej od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła, chodzi też do niej większość moich koleżanek, wszystkie jesteśmy zadowolone

Witam ,Pan DR.KORZYB jest naprawde świetnym specjalista ,wartym polecania innym osobą,jest sumienny i bardzo pomocny ,przywiązuje uwagę nawet do najmniejszego drobiazgu związanego z chorobą pacjęta lub problemem.Leczę sie w londynie u Pana doktora i na prawde jestem pełna podziwu ile poświęca mi czasu na dany problem,polecam każdemu ,naprawde warto,monika.