dr n. med. Stanisław Kosiorowski

2,9
2,5
2,1
2,4

witam, po wizycie, już 3-ciej u Pana doktora Kosiorowskiego czułam się jak zbity pies, ten człowiek jako lekarz nie ma zadnych ciepłych uczuć do pacjentów, a za własne błędy obwinia pacjenta, pomylił się i w NIE W MOJĄ KARTE , mimo ze się przedstawiłam jak do gabinetu weszłam , wpisał moje wyniki, a potem powiedział że to ja jestem winna bo za dużo mówię ....kompletny brak uwagi , nie słucha tego co pacjent mówi, co gorsza nie pyta, NIE ZBIERA WYWIADU, ale wszystko wie najlepiej, ....????? Może i jest dobrym spacjalistą , ale co z tego kiedy ignoruje pacjenta, jest niemiły,żeby nie powiedzieć grubianski i bezczelny......gra u niego w gabinecie radio, głośno , a on mówi do ściany , nie do pacjenta, co to jest ??? dyskoteka ????...czy szanujący pacjenta lekarz tak robi ???? ja mu powiedziałam że nie słyszę co mówi to łaskawie wykonał półobrót w moją stronę , dzielły nas dobre 3-4 m...Może cięzko chorymi zajmuje się lepiej,mężczyznami, bo do kobiet z pewnością jest nieprzychylnie nastawiony...przyjmuje tez w Torzymiu i ma wielu pacjentów, bo nie ma innego kardiologa, ale wiem że prawie wszyscy się na niego skarżą ...pozdrawiam

Pan doktor może i nie jest typem psychologa, ale jest świetnym i profesjonalnym specjalistą - KARDIOLOGIEM. Trafna diagnoza, bardzo dobrze dobrane leki.

Z góry wszystkim odradzam tego doktora!!Tato trafił do szpitala na zabieg kardiowersji. Po kilku dniach podczas wizyty porannej Pan Kosiorowski uznał, że to migotanie przedsionków, które ma tato nie jest niebezpieczne i jak sam uznał ,,można z tym jeszcze chodzić". Po kilku dniach pojechaliśmy na wizytę do Szpitala w Nowej Soli. I co się okazało, że z miejsca lekarze zadecydowali o przeprowadzeniu zabiegu. Dziwne skąd dwa tak różne sposoby podejścia do pacjenta? Może po prostu PROFESJONALIZM lekarzy w Nowej Soli jest na całkiem innym poziomie?? Niefortunnie się stało, że po wyjściu ze szpitala w Żarach tatę dopadła grypa i antybiotyk rozregulował krew także zabieg trzeba było przełożyć gdyż INR musi być w normie. Od tamtego momentu stan taty się pogarszał aż pewnego razu musieliśmy wezwać pogotowanie. Tato dostał zawrotów głowy, przestał widzieć na jedno oko, twarz zaczęło mu wykrzywiać, stracił czucie w rękach i miał problemy z mową. Na szczęście to nie był udar mózgu jak podejrzewano a chwilowe niedokrwienie mózgu. Gdyby zabieg kardiowersji został zrobiony przy pierwszej wizycie w szpitalu W Żarach to nie byłoby tego typu sytuacji. Bardzo mi przykro, że Pan doktor podchodzi do zdrowia człowieka z taka nonszalancja.Jestem ciekawa czy do zdrowia swojej rodziny podchodziłby podobnie? Uważajcie wszyscy zanim udacie się do tego lekarza.

Szpital w Torzymiu ma widocznie duże problemy kadrowe skoro zatrudnia lekarza z taką reputacją (patrz opinie). Zachowanie tego pana nadal ma wiele do życzenia. Mam wrażenie, że obrażanie ludzi sprawia mu przyjemność. Zdecydowanie nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!

ja po wizycie w poradni w Torzymiu daje 0 punktow...ocena gwiazdkowa jest wymagana do zamieszczenia opinii, prosze sie tym nie sugerowac.

Jak dobrze że są na tym świecie tacy lekarze. Na Dzień Dobry odpowiada- ,,już mnie pani zdenerwowała '' , dalej jest jeszcze lepiej ,,robię pani łaskę że panią przyjmuję''- to odpowiedz na to że pacjentka beszczelnie sugeruje iż powinna zostac potraktowan ze szczególną uwagą gdyż przychodzi ze skierowaniem CITO. Ale co tam przecież ON TU JEST BOGIEM - czytaj ; jedyny kardiolog w mieście na kasę chorych. Podobno przyjmując prywatnie jest zupełnie inny, nawet nie poniża pacjenta i nie daje mu do zrozumienia że jest śmieciem. Niestety nie mam pojęcia ...

Niestety nie mam pojęcia na temat tego jakim jest fachowcem [nie miałem odwagi u niego się leczyc]. Uważam jednak że mając do czynienia z ludzmi chorymi na serce wymagana jest odrobina taktu i empatii.
Pan Kosiorowski powinien zdawac sobie sprawę, że to ludzie, którymi tak pomiata- czyli robotnicy- sfinansowali tak naprawdę jego naukę i utrzymują jego etat.

Lekarz w kontakcie z pacjentem jest chamski, bezczelny,gburowaty!!!i do tego niekomunikatywny! To oburzające,że ktoś taki uprawia zawód lekarza, gdzie pewne standardy kulturowe chyba obowiązują a on kulturą i choćby poprawnymi manierami nie grzeszy,Mam też poważne zastrzeżenia co do jego kompetencji zawodowych ,bo skoro nie interesuje się tym co mówi pacjent,nie interesują go jego wyniki z którymi przychodzi,to wniosek z tego płynie taki,że to zwykły konował a nie kardiolog skoro nie potrafi się wypowiedzieć w tym temacie.Szczerze i z troską odradzam wszystkim tego pseudolekarza,jeśli ktoś ma naprawdę problem zdrowotny niech omija go szerokim łukiem bo w przeciwnym razie
może się wykończyć!

Wreszcie trafiłam na lekarza, który zajął się mamą kompleksowo, ustawił leki i wyprowadził "na prostą". Odetchnęliśmy wszyscy z ulgą.

Jak ktoś potrzebuje, żeby mu doktor się podlizał, albo pochwalił, że zaniedbał zdrowie – to nie polecam, ale jak ktoś chce żyć dłużej to jest to odpowiedni człowiek, bo to bardzo kompetentny lekarz i dba o swoją edukację. Jest niemiły tylko dla tych, którzy nie stosują się do jego zaleceń, bo wtedy się wkurza, że tracą jego czas. Ja się leczę u niego od 7 lat i naprawdę lepiej się czuję. Czuje sie bezpieczny pod jego okiem.

Byłem u doktora Kosiorowskiego tylko raz,może faktycznie jest trochę gburowaty ale zdiagnozował mnie bezbłędnie i jestem ZDROWY!