dr n. med. Stanisław Kosiorowski

Internista, Kardiolog

2,9
2,2
2,5

Świetny Kardiolog, specyficzne podejście do pacjenta, ale naprawdę godny polecenia. Trafna diagnoza oraz dobrane leki. Polecam !

Pan doktor może i nie jest typem psychologa, ale jest świetnym i profesjonalnym specjalistą - KARDIOLOGIEM. Trafna diagnoza, bardzo dobrze dobrane leki.

witam, po wizycie, już 3-ciej u Pana doktora Kosiorowskiego czułam się jak zbity pies, ten człowiek jako lekarz nie ma zadnych ciepłych uczuć do pacjentów, a za własne błędy obwinia pacjenta, pomylił się i w NIE W MOJĄ KARTE , mimo ze się przedstawiłam jak do gabinetu weszłam , wpisał moje wyniki, a potem powiedział że to ja jestem winna bo za dużo mówię ....kompletny brak uwagi , nie słucha tego co pacjent mówi, co gorsza nie pyta, NIE ZBIERA WYWIADU, ale wszystko wie najlepiej, ....????? Może i jest dobrym spacjalistą , ale co z tego kiedy ignoruje pacjenta, jest niemiły,żeby nie powiedzieć grubianski i bezczelny......gra u niego w gabinecie radio, głośno , a on mówi do ściany , nie do pacjenta, co to jest ??? dyskoteka ????...czy szanujący pacjenta lekarz tak robi ???? ja mu powiedziałam że nie słyszę co mówi to łaskawie wykonał półobrót w moją stronę , dzielły nas dobre 3-4 m...Może cięzko chorymi zajmuje się lepiej,mężczyznami, bo do kobiet z pewnością jest nieprzychylnie nastawiony...przyjmuje tez w Torzymiu i ma wielu pacjentów, bo nie ma innego kardiologa, ale wiem że prawie wszyscy się na niego skarżą ...pozdrawiam

Szpital w Torzymiu ma widocznie duże problemy kadrowe skoro zatrudnia lekarza z taką reputacją (patrz opinie). Zachowanie tego pana nadal ma wiele do życzenia. Mam wrażenie, że obrażanie ludzi sprawia mu przyjemność. Zdecydowanie nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!

ja po wizycie w poradni w Torzymiu daje 0 punktow...ocena gwiazdkowa jest wymagana do zamieszczenia opinii, prosze sie tym nie sugerowac.

PORAŻKA!!!! Wcale nie interesuje go pacjent i jego problemy zdrowotne

PORAŻKA!!!! Wcale nie interesuje go pacjent i jego problemy zdrowotne

Z góry wszystkim odradzam tego doktora!!Tato trafił do szpitala na zabieg kardiowersji. Po kilku dniach podczas wizyty porannej Pan Kosiorowski uznał, że to migotanie przedsionków, które ma tato nie jest niebezpieczne i jak sam uznał ,,można z tym jeszcze chodzić". Po kilku dniach pojechaliśmy na wizytę do Szpitala w Nowej Soli. I co się okazało, że z miejsca lekarze zadecydowali o przeprowadzeniu zabiegu. Dziwne skąd dwa tak różne sposoby podejścia do pacjenta? Może po prostu PROFESJONALIZM lekarzy w Nowej Soli jest na całkiem innym poziomie?? Niefortunnie się stało, że po wyjściu ze szpitala w Żarach tatę dopadła grypa i antybiotyk rozregulował krew także zabieg trzeba było przełożyć gdyż INR musi być w normie. Od tamtego momentu stan taty się pogarszał aż pewnego razu musieliśmy wezwać pogotowanie. Tato dostał zawrotów głowy, przestał widzieć na jedno oko, twarz zaczęło mu wykrzywiać, stracił czucie w rękach i miał problemy z mową. Na szczęście to nie był udar mózgu jak podejrzewano a chwilowe niedokrwienie mózgu. Gdyby zabieg kardiowersji został zrobiony przy pierwszej wizycie w szpitalu W Żarach to nie byłoby tego typu sytuacji. Bardzo mi przykro, że Pan doktor podchodzi do zdrowia człowieka z taka nonszalancja.Jestem ciekawa czy do zdrowia swojej rodziny podchodziłby podobnie? Uważajcie wszyscy zanim udacie się do tego lekarza.

Lekarz w kontakcie z pacjentem jest chamski, bezczelny,gburowaty!!!i do tego niekomunikatywny! To oburzające,że ktoś taki uprawia zawód lekarza, gdzie pewne standardy kulturowe chyba obowiązują a on kulturą i choćby poprawnymi manierami nie grzeszy,Mam też poważne zastrzeżenia co do jego kompetencji zawodowych ,bo skoro nie interesuje się tym co mówi pacjent,nie interesują go jego wyniki z którymi przychodzi,to wniosek z tego płynie taki,że to zwykły konował a nie kardiolog skoro nie potrafi się wypowiedzieć w tym temacie.Szczerze i z troską odradzam wszystkim tego pseudolekarza,jeśli ktoś ma naprawdę problem zdrowotny niech omija go szerokim łukiem bo w przeciwnym razie
może się wykończyć!

mama miała skierowanie do szpitala doktor odesłal mamę do domu kilka godzin póżniej dostała udaru ale żyje.oceńcie sami drodzy pacjenci bo ja mam żal że nie dostała właściwej opieki kiedy jej stan wskazywał że żle.

Byłem u doktora Kosiorowskiego tylko raz,może faktycznie jest trochę gburowaty ale zdiagnozował mnie bezbłędnie i jestem ZDROWY!