dr n. med. Stanisław Kosiorowski

Internista, Kardiolog

2,9
2,2
2,5

Jak ktoś potrzebuje, żeby mu doktor się podlizał, albo pochwalił, że zaniedbał zdrowie – to nie polecam, ale jak ktoś chce żyć dłużej to jest to odpowiedni człowiek, bo to bardzo kompetentny lekarz i dba o swoją edukację. Jest niemiły tylko dla tych, którzy nie stosują się do jego zaleceń, bo wtedy się wkurza, że tracą jego czas. Ja się leczę u niego od 7 lat i naprawdę lepiej się czuję. Czuje sie bezpieczny pod jego okiem.

Jest chamski, gburowaty i pozbawiony empatii.Traktuje chorych ludzi przedmiotowo. Natomiast starych ludzi po 80 roku życia nie chce przyjmować do szpitala i odsyła "na umieranie do domu". Dziwię się lekarzom,że tolerują takiego człowieka w swoim gronie. Jego postawa uderza w całe grono żagańskich lekarzy. Dużą winę ponosi dyrektor żagańskiej lecznicy za brak reakcji.

Odniosłem pozytywne wrażenie z wizyty u pana doktora skierował mnie na dodatkowe badania z czego jestem zadowolony

moja mama od lat ciężko choruje w nagłych przypadkach wymaga leczenia szpitalnego, a ten lekarz już nie raz odesłał nas do domu, raz prawie straciłam mame... Na szczęście Bóg pozwolił by żyła...

Doktor jest nie uprzejmy wręcz arogancki,nawet nie próbuje porozmawiać z pacjentem,lekceważy go.Podważa kompetencje innego lekarza,nie zapoznaje się z historią choroby pacjenta i wręcz mówi że z tytułu podeszłego wieku pacjentowi nie warto poświęcać zbyt dużo czasu,pacjent najlepiej by zrobił jakby w ogóle przestał mu zawracać głowę.Odmówił przyjęcia mojej mamy do żagańskiego szpitala,mama po dwóch zawałach,udarze, z tętniakiem aorty pojechała tax do szpitala wojskowego w żarach ostatkiem sił.Tam od razu wylądowała na Ojomie i przez tydzień walczyła o życie.A takich osób odesłanych z "kwitkiem"do domu jest w żaganiu o wiele więcej.Precz z takim lekarzem on przynosi wstyd całemu środowisku lekarskiemu.Niszczy innych lekarzy,pielęgniarki icały oddział wewnętrzny żagańskiego szpitala.

jest arogancki, niegrzeczny, niewspolczujacy, swoimi informacjami dobija pacjenta.