lekarz Stanisław Krzywicki

Okulista

Polecam pana doktora, bardzo sympatyczny człowiek z konkretnym podejściem do pacjenta. Nie ma problemów ze zleceniem badania, jeśli tylko ma jakieś wątpliwości itp.

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.

Jeden z najbardziej doświadczonych okulistów w Warszawie. Wiele specjalizacji, bardzo dobre zaplecze diagnostyczne. Jaskra i zaćma możliwa do wyleczenia.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML