dr Stanisław Kuboszek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Okropny,zastanawia mnie jedno jak moze taki czlowiek byc kierownikiem osrodka i wygryzac prawdziwych lekarzy- plecy????

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

Jest niemiły dla dzieci, nie powinien zajmować się niemowlętami iw ogóle dziećmi !! Nie myje rąk po przejściu od dzieci chorych do zdrowych! Nie ma pojęcia o leczeniu!!

nie polecam dzieci faszeruje antybiotykami co zresztą najlepiej mu wychodzi chyba nie jest za zdrowe dla naszych maluchów polecam zdecydowanie przepisanie dzieciaków do innego lekarza

chyba lubi swoją pracę jest przeciążony nadmiarem pacjentów nigdy nie poddaje się jeśli widzi że pacjent liczy na jego pomoc .nie kłamiąc nie odbiera nadziei .pomaga tylko tym ,którzy chcą tego naprawdę.jest wyrozumiały dla ludzkich słabości.czasem szorstki jak trzeba ciepły fachowy mimo ograniczeń organizacji sł.zdr.

Lekarz bardzo dziwny, ale profesjonalista. Leczę u Niego Synka i siebie, dla dzieci może nie jest zbyt "wylewny" ale za to bardzo kompetentny. Polecam