lekarz Stanisław Kustra

Internista

3,7

Bardzo dobry gastroenterolog. Leczę się u niego od 14 lat na wzjg. Diagnozę miałam postawioną w tydzień, włącznie z kolonoskopią (wszystko w ramach refundacji NFZ). Mam bardzo dobre wyniki leczenia - od kilku lat w remisji. Niektórzy pacjenci narzekają na złą komunikację z doktorem - ja nie narzekam. Jest po prostu konkretny. Poplotkować, to na targ, a nie do lekarza.

Lekarz jest nie uprzejmy . Nie wiem jak ten lekarz leczy i czy jest dobry w swoim fachu, lecz wiem, po moich dwuch wizytach u niego, że jest lekceważący dla swoich pacjentów, traktuje ich z góry jako ciemną masę. Za drugim razem odniosłem to samo wrażenie. Starszy pan pytający lekaża, został potraktowany przez niego jak 5-letnie dziecko, które napluło mu na buta.Ja też nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie tylko potraktował mnie lekarz jak intruza. Jedna pani w poczekalni szpitala wojskowego w Gliwicach stwierdziła, że kiedyś taki nie był. Ja ...

Lekarz jest nie uprzejmy .
Nie wiem jak ten lekarz leczy i czy jest dobry w swoim fachu, lecz wiem, po moich dwuch wizytach u niego, że jest lekceważący dla swoich pacjentów, traktuje ich z góry jako ciemną masę. Za drugim razem odniosłem to samo wrażenie. Starszy pan pytający lekaża, został potraktowany przez niego jak 5-letnie dziecko, które napluło mu na buta.Ja też nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie tylko potraktował mnie lekarz jak intruza. Jedna pani w poczekalni szpitala wojskowego w Gliwicach stwierdziła, że kiedyś taki nie był. Ja nie wiem jaki był kiedyś, lecz wiem, jaki jest teraz. Nie wiem czy podpisać moje dwa zdarzenia pod zły dzień lekarza, czy to już jest standart u tego pana. Może prywatnie ten lekarz zachowuje się innaczej? Ja już tego nie chcę wiedzieć tylko zmieniam lekarza. Pacjent i lekarz jest człowiekiem, więc traktujmy się z życzliwością. Być może kiedyś pan S.K. zgłosi się do mnie jako klient i co w tedy? Mam zapomnieć jak mnie traktował? Raczej tak, dla mnie klient to pieniądze, a jak dbam tak mam. Więc jeżeli by taka sytuacjamiała miejsce to potraktuję go innaczej niż on mnie.

Znakomity fachowiec - lekarz, opiekuje się mną 10 lat. Wspaniały człowiek, polecam zdecydowanie, nie "widzę" lepszego w Gliwicach i okolicy.

Znakomity fachowiec - lekarz, opiekuje się mną 10 lat.
Wspaniały człowiek, polecam zdecydowanie, nie "widzę" lepszego
w Gliwicach i okolicy.

Odpowiedni lekarz w odpowiednim miejscu! Bardzo polecam! tylko adres sie nie zgadza. Doktor przyjmuje na ulicy Młyńskiej 17 a numer do rejestracji to 728934156

Super fachowiec,porządny człowiek, stara b.dobra szkoła wojskowa. bardzo polecam.

Zdecydowania nie polecam wizyty u tego lekarza w ramach NFZ. Podejrzewam,że leczenie prywatne wygląda zupełnie inaczej. 30 letnia osoba po bardzo powaznej operacji, i zdiagnozowaną cieżką przewlekłą chorobą została praktycznie odprawiona z niczym. Porażka