lekarz Stanisław Kutkowski

Dr.Kutkowski nie zleca badań które na początku ciąży są obowiązkowe takich jak BADANIE PRENATALNE dzięki któremu mamy świadomość czy dziecko nie urodzi się z chorobami typu zespół downa. Nie tłumaczy wyników badań, na wyniki badań toksoplazmozy czekałam 2 miesiące po czym dowiedziałam się że jestem na nią chora, co sprawia zagrożenie dla ciąży. Uważam Doktora Kutkowskiego za nie kompetentnego.

Bardzo fajny lekarz,konkretny.Babcia chodziła do niego,moja mama również i ja także.Polecam jak najbardziej!

Dobry jako połoznik ale na problemach z płodnością się nie zna, nie zleca podstawowych badań, bezpodstawnie przypisuje leki i nie kontroluje ich działania.Nie powinien podejmować się leczenia niepłodności ponieważ, albo się natym nie zna, albo mu się nie chce kompetentnie podejść do problemu czym może narobić więcej krzywdy niż pożytku.

zdecydowanie tak dzięki niemu mam wspaniałam córeczkę

zdecydowanie tak dzięki niemu mam wspaniałam córeczkę