dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Wybrałam tego lekarza na podstawie opinii w internecie, niestety był to błąd. Rozczarowałam się, zaledwie spojrzał na wyniki badań po czym stwierdził że "jedno nie pasuje do drugiego" i zapytał czego od niego chcę. Po badaniu szybko postawił diagnozę i dodał że "nic z tym nie da się zrobić", pomimo moich pytań nic więcej już nie powiedział. Wyszłam tak szybko jak się dało. Aby dowiedzieć się więcej o mojej chorobie poszłam do kogoś innego i nie kierowałam się już żadnymi opiniami, jak widać nie muszą być wiarygodne.

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Podejrzewał u mnie endometriozę zanim ktokolwiek inny w ogóle wpadł na to, że mogę ją mieć. Nie zdarzyło się żeby pomylił się z diagnozą, a leczę sie u niego ja, moja siostra i mama. Kiedy konsultowałam możliwość endometriozy z innymi lekarzami wszyscy mówili, że przesadzam. Gdy urosła mi 6cm torbiel endometrialna zmienili nagle zdanie. Polecam Pana doktora w 100%, bardzo dba o swoje pacjentki, odbiera telefony i dla mnie jest najlepszym specjalistą.

Po zdiagnozowaniu u mnie pustego pęcherza płodowego trafiłam do szpitala pod opiekę Pana dr Kwaśniewskiego. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia- jest to pierwszy lekarz, który wszystko rzeczowo mi wyjaśnił i w dodatku mnie pocieszał . Jeszcze nie spotkałam się z taką empatią ze strony służby zdrowia. Bardzo kompetentny i miły lekarz. Wykształcony ,zna się w swojej dziedzinie. Nie znam innego lepszego lekarza ginekologa. Obecnie leczę się u Niego prywatnie od ponad dziesięciu lat.

Byłam diagnozowana i operowana przez doktora Kwaśniewskiego. Od diagnozy do zabiegu czas oczekiwania minął na cierpliwym tłumaczeniu przez doktora co, kiedy i jak zostanie zrobione. Prowadzono mnie po prostu za rączkę. Byłam zagubiona roztrzęsiona i nieszczęśliwa. W doktorze znalazłam prawdziwe oparcie. To nie tylko swietny onkolog ale prawdziwy psycholog. Po zabiegu przeszłam cierniową, półroczną drogę chemioterapii. Jestem wdzięczna doktorowi Kwaśniewskiemu za serce, wiedzę i wsparcie. Potem wróciłam pod opiekę doktora do gabinetu i... dziś po skończeniu leczenia chce mi sie znów żyć !!!! Wróciłam do pracy i normalności!!!!

Wczoraj zupełnie przypadkiem trafiłam do tego lekarza w centrum LuxMed. Rewelacyjny lekarz. Bardzo starannie zbadał mojego maluszka( jestem w 38 t.c.), odradził branie witamin na rzecz żelaza uzasadniając to późniejszą, dużą wagą urodzeniową malucha. Świetne podejście do pacjentki, z uśmiechem na ustach. Szkoda, że od początku nie było mi dane chodzić do niego. Polecam tego lekarza jako profesjonalnego, rzetelnego i nastawionego pozytywnie do pacjentki.

Wizyta w centrum medycznym - bezstresowa, lekarz bardzo kompetentny, wykazujący duże zainteresowanie pacjentką, dokładnie mi wytłumaczył, na czym polega mój problem. Jednocześnie jest człowiekiem miłym, dowcipnym potrafi rozładować stres, wysoka kultura osobista.Dodam, że przyjął mnie jako dodatkową pacjentkę, gdyż miał już komplet. Szczerze polecam.

Witam, osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia się u dr Kwaśniewskiego, korzystam z wizyt w centrum medycznym. Lekarz miły, konkretny, rzeczowy i kompetentny. Dzięki niemu dowiedziałam się wiele o moich dolegliwościach, jak je leczyć. Dodatkowo, każde wyjście z mojej sytuacji zostało przez Pana dr omówione dokładnie. Ma na uwadze dobro pacjentki. Co najważniejsze, tłumaczy, zapewnia, pyta się o wątpliwości. Po wielu poszukiwaniach, trafiłam na lekarza, który się moją chorobą zainteresował. I podtrzymał na duchu! Polecam wszystkim kobietom!

Nie znajdę słów, którymi moge podziękować i wyrazić wdzięczność za to, co dr Kwaśniewski dla nas zrobił. Od momentu, gdy zaszłam w długo wyczekaną ciążę, był dla mnie wsparciem i zawsze służył pomocą. Ciąża była trudna, nie obyło sie bez komplikacji i strachu, a ja zawsze mogłam na niego liczyć. Bardzo rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i rozwiewał wątpliwości. Nigdy nie wykazał braku zainteresowania ani zniecierpliwienia moimi najbardziej infantylnymi pytaniami i co ważne: nigdy nie krępowałam sie do niego zadzwonić, a doktor zawsze oddzwaniał. Jego kompetencja, fachowość, życzliwość i zainteresowanie doprowadziło do tego, ze dzisiaj mogę cieszyć się macierzyństwem. Ponadto, po cięciu cesarskim, które wykonał wręcz mistrzowsko ( prawie nie ma śladu!) zaglądał do mnie i małej, zawsze pytał jak sie czujemy, był zaznajomiony z wynikami naszych badań i służył wsparciem. Bardzo dziękujemy!!!

Bardzo dobry lekarz - fachowiec znający się na tym czym sie zajmuje. Jest bardzo uprzejmy, miły i posiada ludzkie podejście do pacjentki. Zawsze mogę liczyć na wyjaśnienie obaw związanych z obecną ciążą oraz nigdy nie stwarzał problemów gdy do gabinetu chciał ze mną wejść mąż lub inny bliski. Nie rozumiem osoby, która wypowiada się co jakiś czas na tym portalu negatywnie na temat Pana doktora Kwaśniewskiego. To niemożliwe, żeby z tak doskonałego lekarza - człowieka nagle zmienił się. Czytając jeden z komentarzy odnoszę wrażenie jakby była mowa o dwóch różnych osobach. Sądzę, że to ktoś nieżyczliwy albo zwykła konkurencja, gdyż co jakiś czas pojawia się wpis, który jest monotematyczny. Doktora Kwaśniewskiego polecałam już sporej części koleżankom, które chwalą sobie go po stokroć i od lat korzystają z Jego wiedzy i doświadczenia. Serdecznie zatem polecam i cieszę sie, że taki lekarz jest.

Bardzo miło wspominam i gorąco polecam dr Kwaśniewskiego Rzeczowy i konkretny lekarz, który w pacjentce widzi nie tylko przypadek lekarski ale i człowieka, pozostaje pod jego opieką od 20 lat!