dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Jestem w ciąży i byłam u doktora na pojedynczej wizycie w centrum med. Lux Med, ponieważ lekarz prowadzący z NFZ nie zbadał mnie ani raz przez całą ciążę:( a zaczęłam czuć skurcze i ból w podbrzuszu. Dr Kwaśniewski był absolutnie profesjonalny, miły i jasno wyjaśniał wszytko co robił i co się ze mną dzieje. Był przy tym bardzo sympatyczny i dowcipny. Poczułam się zaopiekowana i uspokojona. Na pewno wrócę do niego!

Pan dr to bardzo dobry specjalista ale także wyjątkowy człowiek. Jego spokój i opanowanie a także empatia (a to cecha wyjątkowo rzadko spotykana u lekarzy, którym ze względu na pracę próg odporności chyba się podnosi) sprawiają, że można przetrwać nawet najtrudniejsze diagnozy, a następnie zabiegi. To, że trafiłam na dr Kwaśniewskiego to jedyna pozytywna rzecz jaka przytrafiła mi się w tym całym moim nieszczęściu.

Dr.Kwaśniewski jest najlepszym i najwspanialszym lekarzem. Kupę lat temu ...odbierał poród u mojej mamy i tak kiedy dorosłam ,został moim jedynym lekarzem.Dzisiaj mam.... ;-)lat i nadal chodzę do tego lekarza.Czuję ,ze jestem w dobrych rękach i wiem ,ze mogę na niego liczyć.Badania przeprowadza profesjonalnie i co ważne dla mnie -BEZBOLEŚNIE. W ciągu tych wielu lat ,znalazłam się przypadkiem u 4rech lekarzy na badaniu.Ból jaki towarzyszył podczas badania u każdego z lekarzy uświadomił mi ...jak cenny dla mnie jest mój lekarz i jaki mam u niego komfort podczas badania. Niezastąpiony doktor:)

Jestem matką trójki dzieci. Dwie prawie dorosłe dziewczyny urodziły się pod "opieką" dr Kwaśniewskiego. I zawsze byłam zadowolona. Odczułam co to znaczy prawdziwa opieka lekarska nad kobietą w ciąży. A rodziłam po czterdziestce więc pomógł mi dokonać wyboru ośrodka badań prenatalnych, skierował na badania do innego lekarza i nie dość,że odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości, to naprawdę podtrzymywał na duchu. Cieszyłam się wręcz idąc do Niego na wizytę tak na mnie pozytywnie oddziaływał. Odbierał osobiście poród i odwiedzał na oddziale(!)Ilu znacie takich lekarzy? Został mi polecony przez znajomą Lekarkę i odtąd ja polecam SZCZERZE wszystkim kobietom. Ma i tę zaletę, że tak przeprowadza badanie, że nie onieśmiela dodatkowo w i tak przecież krępującej sytuacji. WARTO! Ja pojechałabym za dr. Kwaśniewskim do każdej placówki med.. Super Człowiek i Specjalista. Pozdrawiam!

Prawdziwy profesjonalista, dobry człowiek,jestem niezmiernie zadowolona z jego usług, diagnozuje trafnie i szybko, potrafi zrobić usg, operuje, nie widać żeby naciągał czy bajerował może wlaśnie zbyt rzeczowy i merytoryczny w tym co robi ale o to chyba chodzi, jedna z jego największych zalet bezstreowa atmosfera w gabinecie, nie sądzę, żebym szybko zmieniła go na innego a mam w tym względzie pewne doświadczenie, trafilam do niego z polecenia i przekonałam się, że opinia nie dorównuje rzeczywistości, mogę go polecić z czystym sumieniem, trudno się zawieść pozdr:)

Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w takich forach i myślałam, że nie będę. Sama jestem lekarzem i myślałam, że opinie tutaj wpisują osoby mające zbyt wiele czasu i zdecydowanie zbyt wygórowane oczekiwania. Dlatego też nie przejęłam się opiniami zamieszczonymi o doktorze Kwaśniewskim i po pozytywnym wyniku testu ciażowego umówiłam się na wizytę.Pierwsza nie była najgorsza. Owszem doktor jest małomówny i na moje pytania o ciążę kazał sobie kupić książkę, w której wszystko będzie napisane. Poza tym zlecił mi sporo badań ( pomijając TSH, cytologię, pomiar wagi i ciśnienia- to mu wybaczyłam), zbadał również we wzierniku. Postanowiłam, że pójdę na następną wizytę na której doktor już mnie w ogóle nie zbadał, wpisał tylko wyniki badań w kartę ciąży i zaproponował zrobienie usg u niego prywatnie w szpitalu, co miało wiązać się z większymi kosztami ( mimo,że w lecznicy, w której byłam przysługiwało mi bezpłatne usg), powiedział żebym zgłosiła się na kolejną wizytę i wtedy się umówimy. Z ostatniej wizyty wyszłam z łzami w oczach. Doktor zamiast dzień dobry zapytał dlaczego do niego przyszłam, że w lecznicy jest wielu ginekologów,a on ma dużo pacjentek, żebym lepiej poszła do lekarza ze szpitala w którym planuję rodzić to mi może dużo ułatwić, szybko mnie zbadał oczywiście bez wziernika i powiedział, że to już wszystko.........
Jestem młoda osobą, lekarzem, w związku z tym z porad lekarzy prawie w ogóle nie korzystam, ale p. doktorem Kawśniewskim się załamałam. Nie poleciłabym go najgorszemu wrogowi.Ponad to co już napisałam: każda wizyta przewidziana na 20 min trwała max. 8min, ani razu nie byłam zapytana jak się czuję, jaki mam typ pracy( powszechnie wiadomo, że kobiety w pierwszym trymestrze nie czują się najlepiej i często korzystają ze zwolnień), nie otrzymałam żadnych informacji o ciąży, o kontrolne wizyty musiałam się sama dopytywać. Nie wiem czy takie traktowanie i podejscie mozna nazwac prowadzeniem ciazy.............

Doktor Kwaśniewski prowadzi drugą moją ciążę. Wierzcie mi, do tej pory byłam u bardzo wielu ginekologów z powodów zdrowotnych oraz potem z powodu problemów z zajściem w ciążę. Nigdy nie spotkałam bardziej "ludzkiego" lekarza od niego! Wizyty zawsze trwały tyle czasu ile było potrzebne. Doktor zawsze odpowiadał bardzo szczegółowo na wszystkie moje pytania. Być może sam nie inicjuje rozmowy, ale jeśli się go zapyta, to nie ma problemu z wytłumaczeniem sprawy. Wykonuje USG w ramach standardowego prowadzenia ciąży. Szczerze polecam.

Witam serdecznie, równiez podpisuję się pod tymi przychylnymi opiniami, doktor Stanisław Kwaśniewski jest doskonałym lekarzem, z wyjątkowo ludzkim podejściem do pacjentki. Zawsze znajduje czas, służy radą, tłumaczy problem. Ciążę moją i kilka innym ciąż moich bliskich prowadził nienagannie, czułam się pewnie, bezpiecznie, a przede wszystkim wiedziałam, że jestem w kompetentnych rękach. Dziękuję Panie Doktorze!

Nie zgadzam sie z zadnymi negatywnymi opiniami wpisanymi na temat dr Kwaśniewskiego na tym portalu. Jestm pacjentka dr z wyksztalceniem informatycznym i doskonale wiem ze wpisy szczegolnie dwa ostatnie pochodza od tej samej autorki, sa wpisane z tego samego komputera (identyczne ID), autorka nie jest pacjentka dr tylko zakompleksiona moze niezrownowazona psychicznie osoba potrze

Już 10 lat jestem pacjentką doktora, wspaniały lekarz, sympatyczny, bardzo rzeczowy kompetentny, ma ogromną wiedzę! Marzena