dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

Neurochirurg

Bardzo dziekuje za spotkanie z Panem dr hab. Kwiatkowskim Stanisławem i za pomoc naszemu dziecku. Poleciła nas Pani dr Olga Milczarek neurolog z Prokocimia i obojgu przesylamy najwyzsze slowa uznania za Panstwa ciezka prace i serce. Innym potrzebujacym rodzicom polecam tez tych lekarzy i adres gdzie mozna z nimi spokojnie skonsultowac swoje dziecko w Krakowie. 12 626 08 08 lub 663 08 08 08 rejestracja UNICARDIA & UNIMEDICA.

Spotkałam Pana Profesora w Centrum Medycznym Unimedica w Krakowie, gdzie chodze do endokrynologa dzieciecego. Ta wizyta uratowała moje dziecko i dlatego chce ta droga podziekowac takiemu wspanialemu lekarzowi. Neurochirurgia to bardzo ciezki zawod i tym bardziej doceniam dar jakim nas obdarzł los, ze przypadkiem spotkalismy tam naszego zbawce. Wszyscy lekarze tam sa godni polecenia. W szczegolnosci Pan profesor Kawiatkowski i Skalski.