prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Witam 13-tego Stycznia mialem przeprowadzoną koblacje szyjną na poziomie C4/C5/C6/C7 oraz stabilizacje dynamiczną na poziomie L5/S1 w Klinice KCM w Jeleniej Gòrze.Operacje przeprowadzil pan dr Kwiek wraz ze swoim zespolem.Jestem bardzo zadowolony i polecam!!!!!!.Już po 3 tygodniach wròcilem do pracy a bòl calkowicie ustąpil.Pragne serdecznie podziękowac panie doktorze panu i pana zespolowi.Super!Super!Super!

Dzisiaj byłam u prof. Kwieka. Nie po raz pierwszy. Operował mnie mnie już trzy razy. Z tej perspektywy - gorąco polecam.

Doktor Kwiek to wspaniały specjalista wie jak pomoc człowiekowi ,8 czerwca operował mnie w Chorzowie ,stabilizacja dynamiczna i jestem mile zaskoczony ze tak w szybko wracam do pełnej sprawności ,z czystym sumieniem polecam profesora Kwieka .PROFESORZE DZIĘKUJĘ Z CALEGO SERCA ☺

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Miałem zabieg endoskop + DiAM na L5/S1wykonany w Chorzowie. Aktualnie się rehabilituję pod okiem dr Suszynskiego . Polecam