prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

3,9
3,9

byłem na wielu konsultacjach, a u Pana profesora konkretnie na temat diagnoza, decyzja i operacja. Jestem już po i na prawdę jest lepiej. Serdecznie dziękuję i polecam Profesora Kwieka.

Witam. W sierpniu miałem przeprowadzony zabieg STABILIZACJA DYNAMICZNA MIĘDZYWYROSTKOWA TYPU DIAM na poz. L5/S1 i NUKLEOPLASTYKA LASEROWA PLDD na poz. L4 /L5 Z DEKOMPRESJĄ j.m. od str. prawej .Zabieg ten został wykonany przez ,,SPECJALISTYCZNĄ PRAKTYKĘ NEUROCHIRURGICZNĄ ST. KWIEK W NZOZ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH SZP.IM.MOŚCICIKIEGO W CHORZOWIE, zabieg był bardzo drogi i czuję się po nim znacznie gorzej. Lekarze u których byłem po zabiegu jednoznacznie stwierdzili, że był on bezcelowy. Dodatkowo doszło do odwodnienia i obniżenia przestrzeni międzykręgowej powodując dodatkowe problemy. Nie polecam tego lekarza!

Witam. W sierpniu miałem przeprowadzony zabieg STABILIZACJA DYNAMICZNA MIĘDZYWYROSTKOWA TYPU DIAM na poz. L5/S1 i NUKLEOPLASTYKA LASEROWA PLDD na poz. L4 /L5 Z DEKOMPRESJĄ j.m. od str. prawej .Zabieg ten został wykonany przez ,,SPECJALISTYCZNĄ PRAKTYKĘ NEUROCHIRURGICZNĄ ST. KWIEK W NZOZ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH SZP.IM.MOŚCICIKIEGO W CHORZOWIE, zabieg był bardzo drogi i czuję się po nim znacznie gorzej. Lekarze u których byłem po zabiegu jednoznacznie stwierdzili, że był on bezcelowy. Dodatkowo doszło do odwodnienia i obniżenia przestrzeni międzykręgowej powodując dodatkowe problemy. Nie polecam tego lekarza!

Witam 13-tego Stycznia mialem przeprowadzoną koblacje szyjną na poziomie C4/C5/C6/C7 oraz stabilizacje dynamiczną na poziomie L5/S1 w Klinice KCM w Jeleniej Gòrze.Operacje przeprowadzil pan dr Kwiek wraz ze swoim zespolem.Jestem bardzo zadowolony i polecam!!!!!!.Już po 3 tygodniach wròcilem do pracy a bòl calkowicie ustąpil.Pragne serdecznie podziękowac panie doktorze panu i pana zespolowi.Super!Super!Super!

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Jestem po wizycie u dr. Bardzo negatywne wrażenia, lekarz od razu kieruje na operację po 5 minutowej rozmowie. Nie zapoznał się dokładnie z historią mojej choroby, nie wytłumaczył o co chodzi w zabiegu. Po wizycie nie dostałam żadnego dokumentu, gdzie wypisana jest opinia na temat mojego przypadku. NIE POLECAM!

Doktor Kwiek to wspaniały specjalista wie jak pomoc człowiekowi ,8 czerwca operował mnie w Chorzowie ,stabilizacja dynamiczna i jestem mile zaskoczony ze tak w szybko wracam do pełnej sprawności ,z czystym sumieniem polecam profesora Kwieka .PROFESORZE DZIĘKUJĘ Z CALEGO SERCA ☺

Przebywałam na oddziale neurochirurgii w Katowicach od 20 maja 2014 do 30 maja 2014 celem diagnozy w kierunku operacji tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Trafiłam tam i prowadzona jestem przez p. doktora Kwieka. Jestem bardzo zadowolona z tego powodu, ufam jego lekarskim kompetencjom. 19 czerwca wracam do kliniki na operację, która odbędzie się drogą tradycyjną (otworzenie czaszki, zaklipsowanie tętniaka). Dr Kwiek obiecał mi, że będzie operatorem. Mam nadzieję, że operacja odbędzie się zgodnie z obietnicą 3-4 dni po ponownym przyjęciu mnie na oddział. Wierzę, że po operacji będę mogła wystawić doktorowi S. Kwiekowi podobnie wysokie oceny, jak dzisiaj...

Polecam Pana doktora Stanisława Kwieka, bardzo mi pomógł. Poszukiwałem dobrego neurochirurga który mi pomoże, rozmawiałem ze znajomymi i szukałem po internecie i tak znalazłem tu Pana doktora. Po przeczytaniu poniższych opinii, zadzwoniłem i umówiłem wizytę. Bardzo mile jestem zaskoczony, Pan doktor w pełni wyjaśnił plan leczenia, co i jak mam robić, poczułem się wreszcie że ktoś ma wiedzę i doświadczenie bo chce być lekarzem i pomagać ludziom. Taki jest dr Kwiek! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i cieszę się że trafiłem do Pana. Dużo pomyślności!

Odradzam wszystkich wielu oszukanych ludzi z większymi problemami po operacjach niż przed lekarz nie ma skropułów i żadnej empatii niszczy ludziom życie za grube pieniądze

Witam wszystkich! Po wieloletnich problemach z wielopoziomową dyskopatią szyjną, zdecydowałem się na zabieg koblacji szyjnej, wykonanej przez Specjalistyczną Praktykę Neurochirurgiczną dr n. med. Stanisława Kwieka w szpitalu im. Ignacego Mościckiego w Chorzowie. Bardzo bałem się tego zabiegu, ponieważ jest to jednak kręgosłup szyjny i zawsze wiąże się z tym jakieś ryzyko, ale po konsultacji ze wspaniałym doktorem Stanisławem Kwiekiem zacząłem mieć nadzieję na poprawę stanu zdrowia i się nie myliłem. Zabieg wykonany był przez wspaniały zespół dr Kwieka, który przebiegł pomyślnie i bardzo byłem zaskoczony, że większość moich dolegliwości choroby ustąpiło zaraz na drugi dzień po zabiegu. Obecnie czuję się dobrze i wróciłem do codziennych zajęć. Dziękuję za to Panu dr n. med. Stanisławowi Kwiekowi . Z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić. Pozdrawiam Piotr