prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

3,9
3,9

Dzisiaj byłam u prof. Kwieka. Nie po raz pierwszy. Operował mnie mnie już trzy razy. Z tej perspektywy - gorąco polecam.

Nie polecam! wizyta była krótka, lekarz nie miał ochoty udzielać odpowiedzi, odrazu zaproponował drogą operacje.

Byłem na operacji usunięcia przepukliny jądra miażdżystego. Zabieg wykonał zespół dr Kieka. Teraz jestem w okresie rekonwalescencji - czuje jeszcze sie nie tak całkiem dobrze - bo cos niecoś pobolewa, ale jestem zadowolony bo przepuklina była rozległa i groziło to z czasem różnymi komplikacjami - głownie tzw opadnięciem stopy. Ciekaw jestem jak się będe czuł za miesiąc, za pół roku , za rok. Wizyta w szpitalu w Chorzowie choć takowe raczej unikać trzeba - była przyjemna - oddzielny, schludny pokój, częste wizyty personelu praktycznie na każde zwołanie, posiłki itp Najgorsze ...

Byłem na operacji usunięcia przepukliny jądra miażdżystego.
bo cos niecoś pobolewa, ale jestem zadowolony bo przepuklina była rozległa i groziło to z czasem różnymi komplikacjami - głownie tzw opadnięciem stopy. Ciekaw jestem jak się będe czuł za miesiąc, za pół roku , za rok. Wizyta w szpitalu w Chorzowie choć takowe raczej unikać trzeba - była przyjemna - oddzielny, schludny pokój, częste wizyty personelu praktycznie na każde zwołanie, posiłki itp Najgorsze było to czekanie na samą operację niż juz operacja - tutaj powinni sie z pacjentem umawiać by czekał nieco krócej niz te ok 7 godzin ( bo to bardzo stresuje - jak czekanie na wyrok ), no i przy badaniach nie podali że trzeba sobie zrobic badanie ilości kreatyniny we krawi i chyba coś tam jeszcze w moczu. Poza tym same superlatywy.

Odwiedziłam już wielu neurochirgów w swoim życiu ale dopiero po poznaniu Pana doktora zobaczyłam co to znaczy specjalista w tej dziedzinie. Wszystko zostało mi profesjonalnie wyjaśnione oraz pomógł mi z moimi dolegliwościami. Lekarz cudotwórca!

Miałem zabieg endoskop + DiAM na L5/S1wykonany w Chorzowie. Aktualnie się rehabilituję pod okiem dr Suszynskiego . Polecam

Swietny specjalista gorąco polecam - pełen profesjonalizm- mozna odnieść wrażenie ze ma dystans do pacjenta ale w rezultacie pomógł mi ze wszystkimi problemami

Moje 4 letnie zmagania z przepuklina kregoslupowa i ogromnym bolem skonczyly sie zaraz po pierwszym zabiegu ktory przeprowadzil Dr Kwiek (usuniecie przepukliny L5 S1) Po kilku miesiacach nastepny zabieg tym razem stabilizacja dynamiczna na tym odcinku oraz laser na L4 L5 .Operacja w sobote a w nastepny czwartek smigalem po lesie zbierajac grzyby (przepraszam doktorze wiem ze powinienem odpoczywac ale to bylo silniejsze)Nawet 9 godzin w samolocie w drodze powrotnej do domu nie bylo problemem. Dr Kwiek to naprawde baaaaaaaardzo dobry neurochirurg.

Dr Kwiek to naprawde baaaaaaaardzo dobry neurochirurg.

Wzorcowy lekarz! Specjalista na 100%,ale za to nie potrafi rozmawiać z pacjentami! Bałam się o cokolwiek zapytać!

Zdecydowałam się na zabieg prywatnie i nie żałuję. Wszystkie moje dolegliwości ustąpiły, mogę normalnie funkcjonować. Miałam przeprowadzony zabieg - koblacja szyjna- dolegliwości bólowe ustapiły w 100%. Polecam , to wspaniały lekarz.

WIELKI CZŁOWIEK DAJE NADZIEJE BEZ NIEJ ŻYCIE NIEMA SENSU DLA NIEGO MOJA MAMA STARUSZKA 77 LAT TO GODNY PACJENT NIKT NIE CHCIAŁ DAC JEJ SZANSY ON JEDYNY JA DAŁ WYTRWAŁOSCI DOKTORZE ŻYJ 200LAT BO SETKA TO NIC JESTEŚ NIEOCENIONY.WDZIECZNA PACJENTKA Z OLKUSZA WŁASCIWY CZŁOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU!!!!