prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

3,9
3,9

Po kilkuletnich bólach głowy, stwierdzono u mnie obecność rozległej torbieli pajęczynówki w okolicy skroniowej. Dzisiaj mija rok od operacji. Fenestrację w ścianie torbieli przy pomocy endoskopu wykonał dr Stanisław Kwiek w Centralnym Szpitalu Klinicznym ŚUM w Katowicach. Obecnie czuję się dobrze wszystkie dolegliwości ustąpiły. Wdzięczny pacjent z Podkarpacia.

Jestem 1,5 miesiąca po endoskopowym usunięciu przepukliny na poziomie L4/L5 metodą tylno-boczną YESS. Zabieg bardzo udany. Po zabiegu ustąpiły wszystkie dolegliwości. Metody leczenia stosowane przez dr Stanisława Kwieka to przyszłość medycyny, a Doktor jest świetnym fachowcem. Polecam każdemu, kto ma problemy z kręgosłupem. Czeka mnie jeszcze stabilizacja DIAM, którą wykona równieź dr Kwiek. Marzena Montusiewicz-Bania

Marzena Montusiewicz-Bania

Rok temu poddałem się zabiegowi stabilizacji wew.kości metodą DIAM na poziomie L4/L5 i jestem bardzo zadowolony.Z doktorem kontaktowałem się przez skypa ponieważ mieszkam za granicą.Bóle pleców,pośladka,nogi i stopy przeszły całkowicie.Do pracy wróciłem po trzech tygodniach od zabiegu.Zabieg miałem robiony w Mikołowie w szpitalu Św.Józefa przez zespół pod nadzorem dr.S.Kwieka

Dr.Kwiek sprawia wrażenie lekarza oschłego ale jego praca nie polega na miłej rozmowie z pacjentem.Zajmuje się neurochirurgią i wykonuje to znakomicie.Byłam operowana przez niego z powodu nerwiaka nerwu VIII.Po zabiegu nie wystąpiły u mnie żadne powikłania,po upływie miesiąca od operacji byłam prawie zdrowa.Jestem wdzięczna.

Lekarz godny zaufania,bardzo dobry specjalista,oby w Polsce bylo takich wielu.Bardzo bardzo polecam !! jestem pacjentem od 5 lat.

Pan Doktor uratował życie bliskiej mi osoby, jest specjalistą najwyższej klasy. Takich jest w Polsce zaledwie kilku. Chylę czoła i polecam każdemu, kto ma nieszczęście zachorować na chorobę, leżącą w kręgu zainteresowań Pana Doktora.

najlepszy z neurochirurow na Śląsku, oprruje schorzenia dyskopatii metodami nowoczesnymi