lekarz Stanislaw Ledwoch

Bez mrugnięcia okiem mogę polecić dr Ledwocha. Rozumiem, że ile kobiet tyle opinii. Ja mam z nim bardzo dobre doświadczenia, zawsze jest miły, wszystko wyjaśni, zleca wszystkie potrzebne badania. Pozdrawiam.

Najgorszy lekarz ginekolog na jakiego w życiu trafiłam. Bardzo nieuprzejmy, niemiły, nie ma wyczucia i odpowiedniego podejścia do kobiety. Dla mnie ważne jest by ginekolog był delikatny no ale niestety źle trafiłam. Szczerze nie polecam

Jest bardzo delikatny a kobiety cenią sobie delikatność i lekarza a zwłaszcza młode w moim wieku. Polecam tego doktora jest naprawdę dobry.

Polecam tego doktora jest naprawdę dobry.

nie polecam,jest nieuprzejmy,wręcz chamowaty i niemiły. Naciąga pacjentki na prywatne zabiegi,choć kwalifikują się na NFZ! Absolutnie odradzam,leczy i nie wie nawet na co.

Nie polecam!!!!!!Pierwszy raz trafiłam do tak nie miłego i zacofanego lekarza!!! wszystkie skierowanie daje z łachą i puszcza niepotrzebne komentarze!!! odradzam

Lekarz , który wzbudził moje zaufanie wykazał zainteresowanie i odpowiada na wszystkie pytania.

Kompetentny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, zleca niezbędne badania, otacza pacjenta fachową opieką lekarską. Jest miły i uprzejmy. Wzbudza szacunek i zaufanie. Dziękuję mu za prowadzone dwie ciąże i gorąco polecam.