lekarz Stanisław Lewalski

Okulista

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam

Witam - Potwierdzam opinie wypowiadających. Pan Doktor Lewalski jest naprawdę lekarzem z powołaniem i ma odpowiednie podejście do pacjentów. Jedyny minus.... to czas oczekiwania na wizytę i opóźnienia "w komitecie kolejkowym" - staram się to tłumaczyć tym że "cały wzrok" i wiedzę skupia na swoich pacjentach nie patrząc jednocześnie na zegarek. Ja oczywiście lekarza nie zmienię. Na następną wizytę umówię się tak by... być pierwszym danego dnia :)

Zdecydowanie polecam ! Jeden z lepszych okulistów w Trójmieście. Trochę się czeka w poczekalni, zazwyczaj są opóźnienia. Jednak warto czekać ! Profesjonalista w każdym calu.

Potwierdzam wysokie noty tego Człowieka.Specjalista w każdym calu,na wizytę trzeba swoje odczekać, i są pewne opóźnienia godzinę lub dwie,ale przecież to jest prawdziwy lekarz,człowiek dla innych ludzi.Mam dużo szczęścia ,że trafiłem na tego specjalistę.Pozdrawiam!

Rewelacyjny lekarz, mając chorobę - dystrofia rogówki jako pierwszy umożliwił jej weryfikację a był już chyba 8 lekarzem z rzędu do którego udałem się po poradę. Polecam

najlepszy okulista u jakiego byłam, dysponujący rozległą wiedzą, cierpliwy, rzeczowy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, zawsze znajdzie czas w nagłych przypadkach.

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, uprzejmości i życzliwości. Byłam ze starszą osobą w której obudził chęć do życia, do działania w celu polepszenia komfortu życia. To bardzo wiele!!!

Jest bardzo dobrym specjalistą. Mam poważną chorobę oczu. Miałam przez niego robiony laser argonowy, każdą czynność komentuje dla uspokojenia nerwów pacjenta. Wreszcie trafił się profesjonalny lekarz, z powołania.

Pan doktor S.Lewalski jest profesionalistą.Super lekarz polecam.

Pan doktor S.Lewalski jest profesionalistą.Super lekarz polecam.

Pan Stanisław Lewalski jest świetnym lekarzem - kompetentnym, profesjonalnym i posiadającym szeroką wiedzę. Poza tym, co również istotne, jest to lekarz serdeczny, cierpliwy i łatwo nawiązujący kontakt z pacjentami. Swoją opinię opieram na latach leczenia - wszystkie wizyty oceniam na piątkę.

Swoją opinię opieram na latach leczenia - wszystkie wizyty oceniam na piątkę.

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdańsk"?

Pl. Kaszubski 1
86-200 Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń
Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk
Gabinet Okulistyczny