Stanisław Łuczak

Protetyk, Stomatolog

Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo z bólem i jako jedyny z wielu obdzwonionych zgodził mnie się przyjąć i pomóc tego samego dnia i to w ciągu godziny. I to był cudowny przypadek, że tam trafiłam. Pan Doktor Łuczak jest nie tylko wspaniałym stomatologiem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego dentysty, który czyni wprost cuda. Wyleczyłam się również z traumy, którą miałam wiele lat przez innych stomatologów. Opowiadając kilku znajomym o tym Panu, usłyszałam znamy tego Doktora jest super. Ceny absolutnie nie są wygórowane. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej z kolejnych wizyt 😊

Wspaniały lekarz.Mam przez niego zrobione 2 implanty.Jak na razie nic się nie dzieje.

jestem wieloletnią pacjentką doktora i nie zmienię go na żadnego innego. dzięki niemu przestałam się bać wizyty w gabinecie stomatologicznym :-) zazwyczaj wieczorne wizyty są opóźnione, ale jest to wynagradzane zaangażowaniem i profesjonalizmem dr Łuczaka; poza tym zawsze można wcześniej zadzwonić i sprawdzić ew. opóźnienie, aby zbyt długo nie czekać w poczekalni i tracić nerów (z różnych powodów). jedyny mankament - ceny warszawskie :-( jednak za jakość trzeba zapłacić :) POLECAM! WARTO!

byłam w swoim życiu u kilku stomatologów,ale żaden nie dorównuje dr.Łuczakowi mimo,że trzeba czasami poczekac,ale to tylko dlatego,że dr.jest bardzo dokładny i nie robi "bubli"!!

zdecydowanie polecam.profesjonalista,poświęca tyle czasu ile wymaga tego pacjent.

długi czas oczekiwania na wizytę, mimo wcześniejszej umówionej godziny

długi czas oczekiwania na wizytę, mimo wcześniejszej umówionej godziny