dr Stanisław Łukawski

Ortopeda

Kompetentny, jako jedyny ( w moim przypadku ) prawidłowo zinterpretował kliszę. Dzięki niemu chodzę. Polecam wszystkim zainteresowanym, kontakt z dr. Lukawskim oszczędzi mnóstwa czasu i cierpienia.

Rzeczowy, choć bardzo poważny, szczegółowo wyjaśnia chorobę. Wykonywał mi operację kręgosłupa. Gdy by nie On nie mogła bym chodzić. Specjalista wysokiej klasy.

Mimo ogromnego dystansu, doktor wzbudza zaufanie. Pacjent ma poczucie, że jest w "dobrych rękach". Rzeczowy, skrupulatny, kompetentny, BEZINTERESOWNY !!!, urodził się ze skalpelem w ręku.

Jest najlepszy :)jest rzeczowy, pomocny, bardzo sczegółowo przedstawia zarówno problem choroby jak i leczenia