Stanisław Michalak

Zawiodłam się bardzo....Lekarz ten prowadzil moją ciążę i wydawało się , ze mogę mu zaufać, chodziłam prywatnie zapewnial, ze jak zacznie się poród to mogę zadzwonić o każdej porze dnia i nocy...niestety nie odbieral telefonu, zjawil się po kilku godzinach w szpitalu, gdzie pracuje na codzien i powiedział, ze nie zrobi mi obiecanej cesarki , gdyż zostało mi max 15min....taaak a meczylam się kolejne 6 godzin, a gdy tętno zaczelo zanikac dziecka na tempo mnie pocieli....co usyszalam: "tak wyszlo dwa porody w jednym" . nie tak miało wyjść, nie taka była umowa, kobieta nastawiona na cesarkę nie jest przygotowana w ogóle psychicznie, ani nawet fizycznie na poród naturalny ...czy to tak trudno zrozumieć? Minęło sporo czasu, a ja o tym pamiętam, pamiętam wszystko. I tylko wspaniale dziecko rekompensuje mi tamte bolesne wspomnienia. Nawet nie o poród już chodzi, boli bardziej to, ze się zawiodłam, na kims kogo obdarzyłam niestety ogromnym zaufaniem!!!!! NIE POLECAM!!!

Witajcie:) w dniu wczorajszym byłam na wizycie u dr Michalaka. Zostałam przyjęta w sposób bardzo profesjonalny, kulturalny i życzliwy. co do delikatności to Pan dr nic się nie zmienił jak zawsze bardzo delikatny, poza tym spokojny, wyrozumiały, po rozmowie z dr i wykonanych badaniach usg jestem zadowolona, a bardzo bałam się tej wizyty. Mogę nie martwić się o swoje zdrowie :) tak jak przed laty Pan dr objął mnie super opieką tak i teraz :) Pana dr zawsze polecałam i polecam każdej pacjentce. Naprawdę warto wybrać się do Tego właśnie ...

tak jak przed laty Pan dr objął mnie super opieką tak i teraz :)
Pana dr zawsze polecałam i polecam każdej pacjentce.
Naprawdę warto wybrać się do Tego właśnie lekarza
pozdrawiam
Ewa

Lekarz operował mnie podczas porodu i choć było zagrożenie on poprowadził wszystko dobrze. Naciął co prawda główkę dziecka, ale i tak jestem mu wdzięczna :)

w porządku jako ginekolog i człowiek. warto się tu wybrać.

w porządku jako ginekolog i człowiek. warto się tu wybrać.

W 35 tyg. ciąży trafilam do szpitala wojewodzkiego w białymstoku, pan doktor objął moj przypadek szczegolna opieka choć bylam pod opieka równiee dobrego dr Grucy. Ciąża od poczatku nie byla łatwa było wiele powikłań teraz córeczka ma prawie dwa miesiace a ja jestem szczesliwa mamą :) POLECAM Pana doktora :) jak i cały presonel szpitala wojewodzkiego :)

BARDZO UPRZEJMY, WZBUDZAJĄCY ZAUFANIE LEKARZ.PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE Z BARDZO DOBRYM REZULTATEM I OPIEKĄ IDEALNĄ W SZPITALU PODCZS PORODU.GODNY POLECENIA

kobieta w ciązy ufa swojemu lekarzowi, ktory prowadzi jej ciążę...niestety....ten lekarz zawiódl mnie maksymalnie,przez jego podejcie o maly wlos nie staracilam dziecka.przez caly okres ciąży byl milutki i zapewnial ,ze zajmie sie mna w czasie porodu..cala ciążę chodzilam prywatnie i placilam.....i na koniec niestety okazalo sie ze go nic nie obchodzi. nienawidze go.blagam omijajcie go lukiem. nigdy mu tego nie zapomne.

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciąże i w tej chwili prowadzi drugą, wizyty zawsze były kompleksowe może koszt wysoki ale nie było dodatkowych kosztów za badania np. cytologia, usg itp na każdej wizycie miałam robione króciutkie usg zawsze byłam poinformowana, kontakt rewelacja spędziłam 2 dni na patologi gdy rozpoczął się poród skurcze były bardzo silne dzieciątko zaczęło tracić tętno lekarze mnie wysłali na porodówkę bym rodziła naturalnie za sekundę zjawił się Pan Doktor i zlecił cesarkę. nie wiem co było by z moim dzieckiem gdyby nie Dr Michalak. polecam wszystkim.

POLECAM lekarz godny polecenia najlepszej przyjaciółce, siostrze matce...

POLECAM lekarz godny polecenia najlepszej przyjaciółce, siostrze matce...

masakra, tego kogos nie mozana nazwac lekarzem, najwyzej RZEZNIKIEM i OSZUSTEM. wzbuzil zaufanie,bral duze pienidze przez cala ciaze, obiecywal cesarke, a w ostatecznisci wystawil do wiatru. Z reszta nie tylko mnie, ale jak sie okazuje wszystkie dziewczyny jakie poznalam do tej pory, ktore mu zaufaly, dzieczyny nie dajcie sie nabrac- to jest z milutkim usmiszkiem zwykly OSZUST^!!!!