Stanisław Michalak

Przychylam się do oceny jednej z poprzedniczek. Lekarz wzbudził moje zaufanie, każda wizyta bez zarzutu, możliwość tel. w razie jakichkolwiek wątpliwości, a kiedy doszło do momentu decydującego poczułam się "wystawiona do wiatru". Lekarza nie było przy porodzie, a biorąc pod uwagę koszty wizyty, oczekiwałam innej postawy...

Nikomu nie polecam tego lekarza który w ogóle wykazuje brak zainteresowania stanem pacjentki jednym słowem temu panu nalezy podziekowac i czas na emeryture zdecydowanie.

Pan doktor prowadził moją ciążę i zawsze trzymał rękę na pulsie.Zlecał wszystkie niezbędne badania i o każdej porze dnia mogłam do Niego zadzwonić, jeżeli miałam taką potrzebę. Potrafi dobrze wysłuchać i pomóc. Pan doktor był obecny przy moim porodzie i z tego też względu czułam się bardzo bezpieczna. Polecam tego lekarza i uważam,że miałam najlepszą opiekę pod słońcem ;-)

wzbudzil niestety zaufanie,prowadzil cala ciaze, obiecywal cesarke, a w konsekwencji, gdy doszlo do porodu nie odbieral telefonów, wyszlo w ogole inaczej niz sie z tym lekarzem umawialam. przezylam ogromna traume. a wystarczylo tylko byc uczciwym i nie deklarowac sie!!!! absoltnie odradzam. bardzo sie zawiodlam. pozniej sie dowiedzialam , ze nie tylko mnie tak oszukal!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest moim lekarzem od 4 lat.Podczas wizyt (prywatnych i publicznych) zawsze czułam się wysłuchana ,rzetelnie poinformowana i badana bez pośpiechu.Wieloletnie doświadczenie w praktyce jest od razu widoczne,co tym bardziej mnie skłoniło aby prowadził moją pierwszą ciążę :) .To lekarz o wysokiej kulturze osobistej - dżentelmen w każdym calu. Zdecydowanie polecam.

Rzadko się zdarza by w dzisiejszych czasach lekarz tak życzliwie a zarazem konkretnie i profesjonalnie podchodził do pacjenta.

Jest wspamiały, kompetentny, rzeczowy, uprzejmy, zawsze służy radą, wytłumaczy, czuję sie u niego jakbym była jego jedyną i najważniejszą pacjentką, a o to chyba chodzi.