dr n. med. Stanisław Michalski

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Bardzo dobry ortopeda dzięki P. dr. Michalskiemu chodzę.Operował moją łąkotkę i bardzo dobrze to zrobił miły i dobry ortopeda polecam.

Jestem bardzo szczesliwa ze kilka lat temu trafilam do doktora Michalskiego, poniewaz od tej pory mam w pelni sprawne kolano. Kilkanascie lat cierpienia i chodzenia po roznych lekarzach bez skutku. W tej chwili mam problem z drugim kolanem wiec ciesze sie ze moge pojsc do bardzo dobrego doktora. Najlepszy doktor, bardzo polecam.

Korzystałam z pomocy doktora już kilka lat temu, wczesniej długo leczyłam u kilku lekarzy kolano. Dopiero terapia która pan doktor zaproponował okazała się skuteczna - wiem to z perspektywy czasu, nie mam juz tych problemów, które miałam z kolanami. Nawet gdy wyniosłam się juz do Lodzi, wracałam ejszcze do niego na konsultacje. Bardzo go polecam.

do kitu, naprawde nie ma po co iść do niego

do kitu, naprawde nie ma po co iść do niego

Jestem bardzo zawiedziona Wizyta prywatna jako tako ale zdjęcia i badania robiłam w szpitalu jak przyszłam z wynikami zostałam poraktowana jak intruz.Niepolecam

za każdym razem jego diagnoza i leczenie było trafne i skuteczne, podobnie jak osób, którym go poleciłam

Dr.Michalski jest Najlepszym specjalistą jakiego znam,polecam Jego wszystkim pacjentom.

Cudowny lekarz i człowiek... uratował nogę mojego męża i będziemy mu za to dozgonnie wdzięczni.

Bez wątpienia najlepszy lekarz w regionie i jeden z najlepszych specjalistow w Polsce

bardzo dobry, lekarz. wizyta w przystępnej cenie. Polecam

bardzo dobry, lekarz. wizyta w przystępnej cenie. Polecam