lekarz Stanisław Misztal

Okulista

Pan Stanisław Misztal jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem okulistą, poświęcał mi na każdej wizycie dużo czasu a zuważywszy symptomy innych schorzeń skierował do lekarza specjalisty. Jest godny polecenia osobom mającym problemy ze wzrokiem.

Znakomity specjalista. Po badaniu dna oczu skierował mnie do diabetologa, który potwierdził cukrzycę. Dzięki jednak wczesnej diagnozie pana doktora, biorę tabletki i czuję się dobrze. Polecam serdecznie takiego okulistę.

Bardzo polecam tego okulistę.Kupiłam okulary na rynku +2 i bolały mnie oczy oraz głowa.Dopiero po dokładnych badaniach komputerowych doktor Misztal dobrał mi okulary w których rzeczywiście widzę niczym sokół.Do tego wykrył jaskrę,ale po lekach obraz mam coraz lepszy.

Cierpiałam na ciągłe błyski w oku które nasilały się.Dlatego zgłosiłam się do znanego doświadczonego specjalisty który od razu wykrył zagrażające odwarstwienie siatkówki i skierował mnie na laser.Po laserze i lekach od doktora błyski całkowicie ustąpiły.

Wspaniały lekarz bardzo miły i konkretny. Chodzę do niego z dziećmi. polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę warto leczyć się u doktora Misztala dużo mi pomógł i moim dzieciom. Dobry człowiek. Bóg zapłać za takiegi fachowca.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy okulistów w końcu znalazłem prawdziwego lekarza, który nie tylko ujął mnie swoim podejściem do pacjenta, ale także wnikliwie przeprowadził wszechstronne badanie mojego stanu zdrowia.Po otrzymanych lekach mój wzrok zdecydowanie się poprawił. Serdeczne dzięki Panie Doktorze!

Dobry lekarz,Polecam!! Szybko i trafnie postawiona diagnoza, leki pomagają. Warto odwiedzić Pana Doktora!

wspaniały lekarz znakomity fachowiec,człowiek który nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych,goraco polecam

Bardzo dobry lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i jest odpowiedzialny Polecam!

Wciąż poszukujesz "Okulista Zamość"?

Zamość

Poradnie Okulistyczne
ulica Polna 9A
Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"
Józefa Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów