dr hab. n. med. Stanisław Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Profesor operował mi żylaki metodą laserową, naprawdę jestem zaskoczona efektem bo drugą nogę miałam operowaną "państwową" metoda wyrywania. Ten zabieg laserowy naprawdę wart jest wyłożenia kilku groszy tym bardziej że obsług w szpitalu eskulap jest super.

Świetny fachowiec, Miałem zawroty głowy i plamy przed okiem i groził mi udar mózgu. Profesor wszczepił mi stenty do tętnicy szyjnej i czuję się naprawdę dobrze. Lepiej nie mogłem trafic!

Profesor Molski operował mi żylaki falą radiową. Jestem bardzo zadowolony, po 3 dniach wróciłem do pracy, a moja noga jak nowa. Świetny fachowiec, konkretny, rzeczowy i skuteczny ;-)

Pan Profesor zoperował mi żylaki metodą radiową RFITT. Dwie godziny pozabiegu wracałem już do domu a w pracy byłem 3 dni po zabiegu. Jestem bardzo zadowolony wszystkie dolegliwości mineły - puchnięcie i bóle nogi. Personel kliniki na najwyższym poziomie. Polecam!!!

Polecam Pana Profesora, to świetny specjalista. Operował mnie już z powodu tętniaka metodą stentgraftu i czuję się super chociaż mam już swoje lata.

Polecam z pełnym przekonaniem. Świetny fachowiec! Pomógł mi pomimo iż kilku chirurgów nie podjęło się trudnej operacji.

dla niego liczy sie kasiora zapomina co to być prawdziwym lekarzem

dla niego liczy sie kasiora zapomina co to być prawdziwym lekarzem

Przyszłam na wizyte ,a zostałam "naciągnięta" na dodatkowe badanie.

Przyszłam na wizyte ,a zostałam "naciągnięta" na dodatkowe badanie.

z pełną odpowiedzialnością polecam - to bardzo dobry fachowiec

z pełną odpowiedzialnością polecam - to bardzo dobry fachowiec

Świetny specjalista. Budzi zaufanie. Świetna ręka - po laserowym usunięciu żylaków nie została nawet 1 blizna.