dr n. med. Stanisław Musiał

Ortodonta

Cieszę się, że mogę dodać pozytywną opinię na temat profesjonalizmu pana doktora Musiała. Leczę się już u niego bodajże ósmy rok, a gdybym miał zastrzeżenia już dawno zmieniłbym lekarza.

Bardzo polecam dr Musiała, chodziłam do niego ponad 2 lata i za każdym razem był tak samo cierpliwy, uprzejmy, radosny. Nie dość, że świetny człowiek, to jeszcze kompetentny fachowiec. Szczerze polecam!

Wspominam go bardzo dobrze, wizyty mam juz za sobą ale oceniam go pozytywnie bo tylko takiego go pamietam :)

Cieszę się,że trafiłam pod opiekę Pana Stanisława Musiał. Moje zęby wyglądały fatalnie i potrzebowałam aparatu na stałe. Pan doktor prawidłowo zajął się moimi zębami i założył aparat. Już widze efekty. Jestem pod stałą opieka.

Byłam u tego ortodonty z synem. doktor bardzo dokładny i spokojny. Sama klinika przyjazna dzieciom, bez kolejek. wiem, że robią tez usługi dla dorosłych, więc sama zapisałam się na wizytę, by skonsultować założenie aparatu. Zęby mam straszne, nie psują się, ale nie wyglądają źle. Lekarz wzbudził moje zaufanie.