dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pana dr na dość wczesnym etapie leczenia. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzany zabieg) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pana dr dość często się pojawiało . A mój internista wspomniał, że to jest świetny specjalista i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pana Nabzdyka, którego gorąco polecam.

Polecam Pana doktora . Wizyta odbywa się w miłej przyjaznej atmosferze. Podejście super. Badanie bezbolesne. To jest wspaniały człowiek i najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zrozumie człowieka , spokojnie wytłumaczy na czym polega choroba. Naprawdę nie ma sensu zwlekać z wizytą u lekarza jeśli ktoś ma pewne problemy zdrowotne. Pan doktor jest bardzo wyrozumiały . Polecam, nowa pacjentka.

S-U-P-E-R-! Doktor jest specem wysokiej klasy i bardzo przyjaznym. Zabieg DGHAL wykonany wraz z rozpoznaniem w ciagu 1 dnia, a w dodatku na koszt NFZ (nagły krwotok) w pracowni na Kamieńskiego. Bardzo dziękuję doktorowi i paniom z pracowni endoskopii, zwłaszcza zalatanej ale pomocnej pani rejestratorce :). Moja wiara w sens państwowej opieki zdrowotnej mocno wzrosła po tej wizycie.

Lekarz z powołania, prawdziwy specjalista i człowiek. Miałam okazję poznać Pana doktora w Medixie, jest bardzo rzeczowy i konkretny. Mój zabieg - chociaż nieprzyjemny, przeprowadzany był miłej atmosferze. Polecam !!!

Pełen profesjonalizm! Gastroskopia i kolonoskopia przebiegły bezboleśnie i bezstresowo. Dodatkowym atutem jest fakt,że Doktor tworzy wspaniałą miłą atmosferę co ułatwia przetrwanie badania. Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Polecam wszystkim tego lekarza. Jest w 100% profesjonalistą :). Miałam robiony zabieg wycięcie hemoroidów i jestem bardzo zadowolona. Jest olbrzymia różnica w samopoczuciu. polecam.

Polecam doktora z Medixu. Podejście do mnie było super. Uspokoił mnie i wszystko odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. A po badaniu fachowo i zrozumiale wytłumaczył w czym jest problem. Poleciłbym go każdemu !!! Marek K. pozdrawia !!

Najwyższy poziom kompetencji, bardzo dokładne zrozumienie problemu, empatia, doprowadzenie do poprawy zdrowia bez bólu, humor i rozładowanie stresu - na to wszystko można liczyć w gabinecie u dr Stanisława Nabzdyka z CDM Medix !! Polecam oczywiście !!!

Jeżeli chodzi o dr Nabzdyka to wizyty odbywają się na prawdę w bardzo przyjemnej atmosferze. Poza tym doktor ma wiedzę i niezwykłe kompetencje wraz z intuicją. Ja również serdecznie polecam - Nowa Pacjentka :)

POLECAM WSZYSTKIM. JEDEN Z NAJLEPSZYCH PROKTOLOGÓW WE WROCŁAWIU, U KTÓREGO SIE LECZĘ. CHORUJĘ NA NAWRACAJĄCE ŻYLAKI ODBYTU I JESTEM ZADOWOLONY Z OPIEKI DOKTORA STANISŁAWA NABZDYKA Z DCM MEDIX. POZDRAWIAM PANA DOKTORA - WITOLD

Wciąż poszukujesz "Proktolog Wrocław"?

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław