dr Stanisław Piwowarczyk

Psychiatra, Psychoterapeuta

Dr Piwowarczyk jest bardzo doświadczonym i mającym ogromną wiedzę lekarzem. W CTN byłem już 3-krotnie i za każdym razem pan doktor potrafił zaradzić moim dolegliwościom. Do tego bardzo spokojny i rzeczowy. Jak dla mnie jeden z najlepszych specjalistów psychiatrii w naszym kraju. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji jak zresztą do całego zespołu prowadzonej przez pana doktora placówki.

Witam niestety mam złą opinię o tym lekarzu kiedy byłam w centrum terapii nerwic na rozmowie z lekarzem Piwowarczyk był dla mnie nie miły ,oschły,do tego nie miałam prawa nic mówić i tylko mialam go słuchać ,Pan dr. nie dał mi wejść w słowo ,przyszłam do niego ponieważ dostałam silnych bóli pleców Pan dr.nawet nie zapytał się mnie o zdanie czy chcę leki przepisał mi coś przeciwbólowego i inny jeszcze lek o którym nic nie wiedziałam.Dowiedziałam się później od pielęgniarki że przepisał mi inny lek na lęki ,na które nie skarżyłam się i do tego silne o których potem przeczytałam w internecie.Pan dr potraktował mnie bardzo chłodno i przedmiotowo ,nie polecam tego lekarza który nie ma podejścia do pacjenta.

Rewelacyjny człowiek,doskonały specjalista z ogromnym doświadczeniem zawodowym,serdecznie polecam!!!:-)

Zdecydowanie polecam Pana doktora.To ciepły człowiek.Doskonały specjalista i dzięki niemu zawalczyłam o siebie.

Zdecydowanie polecam.Ciepły człowiek.Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi stanąć na nogi.Jego.Pozdrawiam Pana doktora serdecznie :)

Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb jaki mam !!!

wspaniały lekarz,ale i mądry dobry człowiek

wspaniały lekarz,ale i mądry dobry człowiek