dr n. med. Stanisław Płonka

Lekarz, moim zdaniem, bardzo w porządku, chociaż może rzeczywiście nastawiony nieco do przesady na zarobek. I o ile nie zadziwia mnie opłata za wizytę konsultacyjną, opłata za wyceniony zabieg / w końcu to leczenie prywatne /, uważam że ok. 200 zł za wizytę kontrolną i usunięcie szwów to już lekka przesada / przy wcześniejszej opłacie prawie 3000 zł/. Podejście p. dr profesjonalne i rzeczowe, niestety pozostała " obsługa " moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Panie w recepcji plotkujące o pacjentach i ich przypadłościach niestety sprawiają że wizyta prywatna zatraca ...

niestety sprawiają że wizyta prywatna zatraca wszelkie cechy prywatności. / Aż wolę nie myśleć jakie mogą być komentarze np. podczas zabiegu, kiedy pacjent jest uśpiony /.

Nie wiem kim są poprzednicy wydający opinie na temat kompetencji i samej osoby dr. Płonki, jestem pacjentką od wielu lat i chyba chodzę do innego lekarza, jestem zadowolona z opieki zarówno lekarza jak i pielęgniarek. Nigdy nie potraktowano mnie nieprofesjonalnie. Gorąco polecam.

Brak profesjonalizmu, od razu od wejścia na korytarz pielęgniarki mówią głośno na cały korytarz o chorobie pacjenta(z pacjentem, lekarzem) jak na jakimś targowisku, osobiście byłam zażenowana takim podejściem w prywatnym gabinecie przed wizytą proktologiczną. Zero intymności. Doktor płonka postawił mi złą diagnozę, obiecał usunięcie hemoroidów metodą laserową. Zaproponował zabieg następnego dnia wart 1600zł + recepty. Nie rozwiąziało to problemu, podczas wizyty kontrolnej namawiał na kolejny, inny zabieg oczywiście kosztowny i zdał się nie rozumieć moich potrzeb i oczekiwań wobec niego i całego zabiegu. Po roku czasu wybrałam się do innego ...

Po roku czasu wybrałam się do innego proktologa i co się okazało... Dr Płonka leczył u mnie hemoroidy wewnętrzne, a nie zewnętrzne tak jak mi powiedział, także pieniądze wyrzucone w błoto. Raz jeszcze nie polecam, jeśli chodzi o takie sprawy to najlepiej do kompetentnych lekarzy a nie naciągaczy.

Niestety pan doktor traktuje ludzi jako źródło dochodu. Może i leczy, ale przy dużym nakładzie finansowym pacjęta i to np. schorzenia, które często nie wymagają aż tak koniecznego i skomplikowanego leczenia . Z łatwościa można zaobserwować rożnice w podejsciu do pacjęta pomiędzy wizytą prywatna, a zwykła NFZ. Nie jest to tylko moja opinia, ale i kilkunastu osób z mojego otoczenia (rodzina, znajomi), którzy mieli kontakt z tym lekarzem. Nie chcę wyrazić jedynie negatywnej opinii na temat pana doktora, ale po wizycie proponuję pacjentom konsultacje u jeszcze jednego lekarza.

Lekarz beznadziejny nastawiony na zarobek. Po badaniu doplerowskim stwierdził ze trzeba operować. Gdy przyszyłem na drugi dzień po opis badania bo chciałem je skonfrontować z innym lekarzem jego oburzenie kompletnie mnie zaskoczyło! Po słownych utarczkach dostałem opis badania cytuje: " Ból nogi prawej i lewej". Zrobiłem badanie doplerowskim u innego lekarza który odradził mi operacje. Ból nóg ustał bez operacji.

NIE POLECAM!!! LECZYŁ MNIE NA HEMOROIDY A OKAZAŁO SIĘ ZE MAM WRZODZĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO

Byłam operowana u niego raz , i jestem bardzo zadowolona blizna mala prawie nie widac , bardzo uprzejmy NAPRAWDE POLECAM !

Profesjonalista polecam , bardzo wnikliwy i rzeczowy

Profesjonalista polecam , bardzo wnikliwy i rzeczowy

Może jest i dobrym lekarzem u mnie w rodzinie u nikogo się nie sprawdził!!!Chodziliśmy na prywatne wizyty/

Doskonały chirirg. Operował mnie trzykrotnie i zrobił to na medal :)

Doskonały chirirg. Operował mnie trzykrotnie i zrobił to na medal :)