lekarz Stanisław Polan

Internista

2,5
2,3
1,8

Polecam pokutnikom i samobójcom. Ludziom normalnym, chcącym zadbać o siebie, bliskich i tym, którym zależy na życiu odradzam.

Polecam pokutnikom i samobójcom.

Pan Doktor Polan to lekarz z powołania. Uratował życie mojej mamy, za co jestem mu ogromnie wdzięczna i mogę z całą pewnością polecić Pana Doktora jako rzetelnego i profesjonalnego lekarza.

Pan Doktor Polan to lekarz z powołania.

Ludzie dajcie sobie spokój z tym lekarzem... Niemiły,nieuprzejmy, chamski i w dodatku myśli,że pozjadał wszystkie rozumy...

Jeżeli zależy wam na zdrowiu i przede wszystkim życiu waszych bliskich odradzajcie im leczenie u tego Pana. Jego teoria, jak i praktyka, były aktualne kilkanaście lat temu. Przez swoją dumę szkodzi pacjentom, gdyż nie potrafi przyznać, że nie poradzi sobie z leczeniem i skierować na oddział specjalistyczny.

Wciąż poszukujesz "Internista Nakło nad Notecią"?

Medicus
Naklo n(Not.
89-100 Paterek
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
ulica Osiedle Chrobrego 15