lekarz Stanisław Rusek

Neurolog

2,7
2,7

NA KILKU LEKARZY, Z KTÓRYMI MIAŁEM KONTAKT, ZDECYDOWANIE NAJGORSZY. (CHARAKTER BARDZO ZLEWCZY - NIE MA CZASU - OKREŚLA SPRAWY DO POŁOWY, NIE OKREŚLA PRECYZYJNIE, WYCZUŁEM DRWIĄCY GŁOS W SYTUACJI KIEDY ROZMAWIAŁEM O BADANIACH W INNYM MIEJSCU) - to bardzo zła cecha

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinię. Lekarz odpowiadając na nasze obawy nt leczenia pewnym lekiem stwierdził "jest ryzyko jest zabawa" jak dla mnie bezczelność! Jak zdrowie człowieka może być porównane do zabawy?

Polecam , naprawde zna sie na rzeczy, kompetentny, uprzejmy ma czas dla Swoich pacjentów