lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Pań doktor oraz jego pracownicy to wspaniali ludzie.Pan doktor posiada dużą wiedzę o leczeniu neurolocznym i nie tylko.Jest bardzo zaangażowany w problemy pacjenta.Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie.Sprzęt do mapingu,polaryzacji, eeg itp mózgu.Co najważniejsze nie są to ceny bardzo wygórowane jak na te czasy. Polecam z całego serca.

Anonimowa. Największy problem - poza naciąganiem na koszty, zbędnymi specyfikami, badaniami, z których nic nie wynikało, straszeniem i obiecankami pomocy - to eksperymentalne zastrzyki z cerebrolizyny, które miałam podawać sama po "przeszkoleniu", które natychmiast po podaniu spowodowały ostre napady migreny z wymiotami, które zdążają się do dziś (minęło kilka lat). Kiedy zgłosiłam reakcję Temu Panu, powiedział, że to normalne. Nie pomógł nam, a bardzo zaszkodził. Żałuję, że ktoś równie zaślepiony desperackim szukaniem pomocy dla swojego dziecka jak ja, podał mi jego numer. Żałuję każdego dnia.

Anonimowa.

To prawda ze lekarz jest dość specyficzny ale ma ogromną wiedzę. To co jest przez innych nazywane „specyfikami” to suplementy i leki z APTEKI! Jeżeli rodzic dziecka z problemami neurologicznymi potrzebuje pomocy to polecam z całego serca.

Najlepszy Specjalista, jakiego w życiu spotkałam, a mam lat 40 i bylam u wielu lekarzy. Z czystym sumieniem polecam.

Jestem logopedą , specjalizuję się w diagnozie i terapii dzieci i dorosłych z zaburzeniami językowymi o podłożu neurologicznym - afazją , jąkaniem i autyzmem . Często kieruję moich pacjentów i osoby z rodziny do doktora Słowińskiego. Pan doktor jest świetnym specjalistą i skutecznym terapeutą. Mam do niego wielkie zaufanie. Dla nieświadomych mam informację - badanie EEG mówi nie tylko o występowaniu padaczki (epilepsji) lub jej braku, ale także o zmianach w patologicznych w mózgu, które nawet jeśli są małe i niewykrywalne przez rezonans lub tomografię powodują duże problemy z rozwojem ...

Dla nieświadomych mam informację - badanie EEG mówi nie tylko o występowaniu padaczki (epilepsji) lub jej braku, ale także o zmianach w patologicznych w mózgu, które nawet jeśli są małe i niewykrywalne przez rezonans lub tomografię powodują duże problemy z rozwojem języka u dzieci, z pamięcią (zapamiętywaniem i przypominaniem sobie) , rozumieniem i tworzeniem wypowiedzi, czytaniem i pisaniem, a także z zachowaniem (autyzm). Jest to podstawowe badanie w diagnozowaniu przyczyn tego typu trudności. Niestety wielu lekarzy o tym nie wie i jeżeli nie widać w wynikach padaczki to uważają , że wszystko jest dobrze i bagatelizują drobne zmiany w mózgu.

Lekarz z powołania, z całego serca polecam go każdemu. Zna się na tym co robi oprócz tego że jest wspaniałym neurologiem leczy normalnie i przyjmuje pacjentów nawet z zapaleniem gardła🙂Niech żyje 1000 lat bo drugiego takiego nie ma 🙂

Czy ktoś posiada do lekarza jakiś kontakt? Próbuje się dodzwonić ale nikt nie odbiera na telefon stacjonarny a chciałabym umówić swoją córkę z problemami neurologicznymi.

W prawdzie jesteśmy w połowie drogi leczenia naszego synka (już z widocznymi postępami), ale sądzę że już teraz mogę pana Doktora polecić! Jako jedyny lekarz (a było ich wielu i każdy z doskonałą opinią) nie zbagatelizował wyników badań EEG i objawów syna. W błyskawicznym tempie (od razu po wizycie) wyznaczył termin EEG z mapą mózgu. Badania potwierdziły moje obawy! Pan Doktor, mając na celu jak najszybszą pomoc, niezwłocznie wpisał syna na terenie polaryzacji mózgu. Wszystkie leki, suplementy, formy terapii i zalecenia skutkują naocznym powrotem do zdrowia syna. Groziła mu niepełnosprawność intelektualna, obecnie jest pilnym uczniem w szkole. Ze spokojem wyczekujemy końca trwania terapii i jej efektów. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!
Mama Ola

Nie ma lepszego lekarza zajmującego się autyzmem i epilepsją u dzieci. Bardzo nam pomógł. Nie faszerują ludzi antybiotykami. Ogromna wiedza i skuteczność. Polecam bezgranicznie po kilku latach współpracy jako pacjent i rodzic pacjenta.

Pana doktora polecono mi przypadkiem.....jestem osoba,ktora dawno "zeszla na ziemie" i zdaje sobie sprawe ,ze nie ma cudöw. Okreslenie Pana Doktora jako szarlatana jest nie na miejscu.Uwazam,ze kazdy ma wybör...a jak wiemy Pan doktor przyjmuje prywatnie i proponuje leczenie ....niestety ,ktore jest drogie.Nie zgadzam sie ,ze suplementy diety nie pomagaja.Jestem od prawie 2 lat u dr.Slowinskiego i przez caly ten czas biore suplementy diety ,ktore mi pomogly.Nie lykam ich kilogramami,sa dobierane rozmyslnie i naprzemiennie wraz z lekami medycyny szkolnej.W dzisiejszych czasach jestesmy jako ludzie malo pokorni,wszystko chcemy jak najlepsze jak najszybsze i uwazamy sie ekspertami od wszystkiego.....Przeciez suplementy diety wymyslil ktos madrzejszy od nas i dlatego sa do kupienia w A P T E C E a nie w supermarkecie. Fakt,ze sa drogie i trzeba troche czasu aby zaczely dzialac!!! Ale drodzy Panstwo wydajemy pieniadze na uzywki ,papierosy .alkohol,samochody i inne przyjemnosci a jezeli chodzi o nasze zdrowie to wymagamy aby Panstwo nam dalo.......Zadbajmy sami o siebie i nie wymagajmy od innych cudöw.