lekarz Stanisław Smak

1,6
1,4
1,4
1,5

To najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Prostak, krzyczy na pacjentów, jest niekompetentny, nieuprzejmy! Potraktował mnie z góry, nie dopuszczał do zdania. Typowy wyrobnik ZUSu!

Zdecydowanie nie polecam!!!! Dzisiaj na siłę powykręcał mi głowę aż do tej pory czuję ból! Wszystko robi na siłę! Zero podejścia do pacjenta!!!!!!!!!!!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem. Może dlatego, że Wielmożny Pan Doktor dorabia sobie jako lekarz orzecznik w ... ZUS-sie ! To wiele tłumaczy ;-)))

Lekarz konnkretny, skupiający się na problemie nie na towarzyskim spotkaniu. Anonimowo każdego da się opluć a obmawianie jest naszym narodowym sportem i nikt się nie podpisze. Ci zadowoleni nie piszą pochwał. Tak trzymać Doktorze.

To największy cham i prostak jakiego spotkałam!Nieuprzejmy,niekompetentny, podczas wizyty zachowywał się sakandalicznie.Jutro mam zamiar iść do jego przełożonego ze skargą. Jest zarozumiały, co chwila ma jakieś niemiłe komentarze. A to do rodzaju wykonywanej pracy, potem się wyśmiewał z mojej wagi i niedoszłej ciąży.Zero empatii, zero kultury.Po prostu jedno wielkie nieporozumienie!

Nieuprzejmy , niesympatyczny , arogancki - NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!

Trafiłam z 10-letnią córką do szpitala w Chorzowie, gdzie dyżur pełnił Pan doktor. Byłam już po wizycie w przychodni, gdzie pani doktor podejrzewała zapalenie wyrostka robaczkowego. Pojechałam na dyżur do Chorzowa, pan doktor zbadał córkę, nie zlecił żadnych dodatkowych badań, ani USG, stwierdził, że brzuch jest miękki. Kazał przyłożyć lód i wypisał skierowanie do poradni na rano, gdyby ból się utrzymywał. Tak wróciliśmy do domu, a o 4-tej nad ranem dzwoniłam na pogotowie i trafiliśmy do szpitala, gdzie córka miała operowany wyrostek, niestety już doszło do zapalenie otrzewnej. Twierdzę, że pan doktor doskonale wiedział co może się wydarzyć, jednak chciał pozbyć się problemu. Poza tym był arogancki i absolutnie nie wzbudził mojego zaufania.

Lekarz może i nie wzbudza zbytniego zaufania i niekiedy bywa nieuprzejmy, ale parę lat temu leczyłem się w jego poradni i zawdzięczam mu to, że postawił prawidłową diagnozę i dokładnie wytłumaczył konsekwencje nieleczenia mojej choroby. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić tego lekarza mimo pewnych minusów.

Ja właśnie mam rope w palcu i właśnie mam iść do chirurga S.Smaka,ale jak przeczytałam te opinie to lepiej gdzieś indziej sie wybiorę ... :(

Mam podobne zdanie co przedmówcy. Musiałam iść prywatnie do innego lekarza, gdyż pan doktor państwowo wszystkich leczy Traumonem i opaskami.