lekarz Stanisław Smak

1,6
1,4
1,4
1,5

Przeczytawszy pozostałe opinie o tym lekarzu byłem pełen obaw jadąc na spotkanie z nim ze swoim dzieckiem. Być może to zasługa wizyty prywatnej (placówka w Będzinie), ale lekarz okazał się bardzo miłym człowiekiem, ze świetnym podejściem do dziecka i rodziców. Szybko zdiagnozował problem, wyjaśnił przyczyny powstania i zalecany sposób leczenia (zabieg ambulatoryjny). Na nasze pytania odpowiadał prostym, zrozumiałym językiem, rzeczowo i grzecznie. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej wizyty. Na podstawie swojego doświadczenia - mogę tego lekarza polecić innym. Biorąc pod uwagę inne opinie dochodzi się do wniosku, że inaczej wygląda ...

Biorąc pod uwagę inne opinie dochodzi się do wniosku, że inaczej wygląda wizyta prywatna a inaczej publiczna...

Kontakt z lekarzem miłam dwukrotny, raz około półtora roku temu bedąc na wizycie z dzieckiem. Po tej pierwszej wizycie wrażenia straszne: brak podejścia do dziecka, mechaniczne traktowanie. Lekarz stwarza wrażenie jakby musiał przyjmować pacjentów za KARE. Arogancki, traktuje z wyższością rodzica jak i małego pacjenta jakim jest dziecko!!! Pomyślałam, że może ma gorszy dzień i w ten sposób go tłumaczyłam. Teraz kilka dni temu ponownie z dzieckiem trafiłam (nie z własnego wyboru) do tego samego lekarza gdyż pełnił dyżur w Szpitalu Dziecięcym. Wizyta wyglądała podobnie,a jeżeli chodzi o odniesione przezemnie wrażenia takie same. Najgorsze w tym wszystkim nie jest to jak ja to odbieram, ale fakt, że sposób traktowania przez lekarza dziecka powoduje traumatyczne przeżycia, które teraz skutkują tym, iż dziecko jak nie bało się iść do lekarza, tak teraz jest przede wszystkim strach, TRAGEDIA.
Taki lekarz nie nadaje się do pracy z dziećmi totalny brak profesjonalizum i podejścia do maluchów.
Drogi rodzicu !!!!
Omijaj tego lekarza szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

Najgorszy lekarz z jakim kiedy kolwiek miałam do czynienia, nie przyjemny- wręcz wredny, chamsko się odnosi nie daje dojś do słowa, na pytania nie odpowiada, ocenia, oskarża, żazucza rzeczy które nie mają wogóle miejsca, cham totalny, straszy i gardzi ludzmi,

beszczelny i nie miły lekarz wizyta u niego z dzieckiem okazała sie koszmarem, nie chce tego lekarza widziec na oczy

Lekarz wyrachowany, bardzo niemiły i nieuprzejmy. odnosi się do człowieka wręcz z pogardą. ogromna mania wyższości. Zero podejścia do dziecka, a rodzica traktuje jak totalne zero. brak słów na takiego "człowieka"

Dawno nie spotkałam człowieka o tak niskiej kulturze osobistej!!!!! Nigdy nie polecę go nikomu wręcz będę odradzać. To wstyd dla naszej służby zdrowia, że taka osoba ma kontakt z ludźmi. Brak jakiegokolwiek podejścia do człowieka. CHAM!!!! Wyrachowana świnia ze Sosnowca!!

Pamiętam tego lekarza -było to 20 lat temu.Pełnił dyżur w szpitalu na chirurgii dziecięcej w Sosnowcu.Obszedł się strasznie-tak samo z dzieckem jak i ze mna jako rodzicem.Stan dziecka był mniej ważny od sugerowanej wprost gratyfikacji finansowej.Po przyjęciu dziecka na oddział całkowity brak kontaktu -czynił uniki przed spotkaniem i dowiedzeniem się diagnozy.Nigdy i nikomu nie poleciłabym tego chirurga.Czytając poprzednie opinie na temat tego lekarza można powiedzieć,że zmienił się -tyle ,że na gorsze.

Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkałem - wizyta z dzieckiem pozwala zostawić uraz psychiczny na całe zycie. Lekarz(czy wogóle mozna go tak nazywać)arogancki,chamski, buc, zero podejścia do dziecka.Jego mania wyzszości za to jest na 5+ - lepiej się wogóle nie odzywać bo traktuje każdego jak śmiecia - Panie doktorze moze warto się przekwalifikować do pracy w prosektorium ? - tam panu nikt nie podskoczy

oj, Panie doktorze daleko Pan nie zajdziesz ze swoim podejściem do dzieci.

oj, Panie doktorze daleko Pan nie zajdziesz ze swoim podejściem do dzieci.

lekarz, który pacjentowi potrafi zadac ból zakładając gips. Panie doktorze : pilegniarki to lepiej od pana robia. Wizyta w pana gabinecie to dramat: dziecko sie boli a pan jak władca zycia i smierci straszy rodziców i dzieci. Przykre !!!! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!