dr n. med. Stanisław Sobantka

Nie wiem skąd te wszystkie dobre opinie na temat tego lekarza. Ten facet to istne dno bez grama empatii. Przyjechałam do szpitala CZMP z ciążą, w zaawansowanych skurczach i w międzyczasie odeszły mi jeszcze wody płodowe, a on kazał mi się męczyć, bo twierdził, że nie ma odpowiedniego rozwarcia i nic nie można zrobić. Zemdlałam z wycieńczenia. Na szczęście zmienił się dyżur, przyszedł inny lekarz i uratował mnie i moje dziecko od tego człowieka. Nie polecam nikomu przeżyć takiej traumy z nim w roli głównej. Uważam, ze to potwór nie człowiek. Pomijając już chamskie odzywki do części pacjentek.

Przypadek sprawil ze poznalam tego lekarza, trafilam do Matki Polki ze wzgledu na wysokie tetno w ciazy. Doktor odbieral porod , kleszczowy. Znakomicie sie zaopiekowal mna w trakcie porodu jak i po nim. Polecam

Zdecydowanie polecam pana doktora oraz pobyt w klinice Ginekologii i Położnictwa I w Łodzi gdzie jest on zastępcą ordynatora. W ogóle klinika pracuje prawidłowo, lekarze są bardzo przyjaźni, otwarci, a panie położne są miłe i posiadają dużo doświadczenia. Gratuluję całemu zespołowi pracującemu w klinice. Panie profesorze Krasomski- pochwała dla nich i dla pana Sobantke

Straszny lekarz zero podejścia profesjonalnego do pacjenta. Miałam pod jego opieką ciążę obumarłą którą musiałam usunąć a on podchodził do mnie jak do przedmiotu zero uczuć poprostu to był koszmar. Pytając się go dlaczego moja ciąża tak się zakończyła i dlaczego moje maleństwa przestały się rozwijać on mi na to żebym zmieniła sobie partnera.Jakoś sobie nie zmieniłam i od 5 miesięcy mam zdrową córeczkę. Omijajcie tego lekraz z daleke. Podobno prywatnie jest super, ale kto biorąc pieniądze gardzi ich właścicielem.

Podobno prywatnie jest super, ale kto biorąc pieniądze gardzi ich właścicielem.

obecnie jestem pod opieką prywatnie i czuję się bezpiecznie i pewnie nawet nie przyszło mi do głowy kwestionowanie sposobu leczenia(ciąża zagrożona).W poprzedniej ciąży opiekował się mną w przychodni i ta opieka niczym nie różniła się od obecnej .Aneta SZ.

Lekarz kompetentny dobrze wykonujący swoja prace. Bardzo go polecam

Lekarz kompetentny dobrze wykonujący swoja prace. Bardzo go polecam

wspominam jako największy koszmar mego życia- poród syna w szpitalu Matki Polki pod opieką tego lekarza.Poród trwał od 21 w piątek do 19 w sobotę. Osobiście nie polecam.

Prowadził dwie moje ciąże. Bardzo dobrze oceniam jego podejście do pacjenta oraz wiedzę i umiejetności. Miałam dwie cesarki i sama poleciłam i polecam tego lekarza wileu moim kolerzankom.

Super lekarz. Prowadził dwie moje ciąże, był przy obu porodach. Pierwszą zagrożoną ciąże poprowadził wzorowo. Polecam

Świetny specjalista,mam do niego pełne zaufanie!!!Wspaniale prowadził moją ciąże.I mimo,że się nie umawialiśmy był przy porodzie nie oczekując nic w zamian.Bardzo mnie tym zaskoczył.Polecam w 200%.