lekarz Stanisław Suda

Bardzo dobry lekarz, dwoje moich dzieci leczę u P.Sudy i jestem bardzo zadowolona. Stawia trafne diagnozy a to wg mnie jest najbardziej istotne, w porę reaguje na wysłanie do specjalisty. Ma poczucie humoru, ale nie ciaćka się z dziećmi choć za brodę da się złapać maluchom :)Jeśli nie jest dobrym lekarzem to jak np. wytłumaczyć kolejki do Pana doktora kiedy w tym samym czasie drugi gabinet drugiego pediatry świeci pustkami???Z czystym sumieniem polecam tego pediatrę.

Troszkę (delikatnie mówiąc) dziwię się powyższym komentarzom....wg mnie ten Pan zdecydowanie nie nadaje się do współpracy z dziećmi- zero uśmiechu i ciągle naburmuszony-jakby za karę chodził do pracy!poza tym większość skierowań wyproszona, a ostatecznie skierowania okazały się koniecznie!Pan doktor wyżywa się na rodzicach pacjentów, kiedy spóźnia się do pracy...!a na każdą chorobę najlepsze jest PULNEO!Powodzenia Panie Doktorze!

jest świetnym lekarzem, godnym polecenia.

jest świetnym lekarzem, godnym polecenia.

PAN DOKTOR TO WNIKLIWY, GODNY ZAUFANIA LEKARZ, JEST DOBRYM OBSERWATOREM, KIEDY TRZEBA, WYDAJE SKIEROWANIA NA DODATKOWE BADANIA BEZ PROSZENIA...LECZYŁ MOJA DWÓJKĘ DZIECI. GODNY POLECENIA!!!

Dobry lekarz. Ma dobre podejście do pacjentów.

Dobry lekarz. Ma dobre podejście do pacjentów.

jest bardzo dobrym lekarzem i bym poleciła znajomym pana doktora

jest bardzo dobrym lekarzem i bym poleciła znajomym pana doktora

Dr Suda zawsze trafnie diagnozuje moją córkę, dokładnie bada, może nie tłumaczy wiele, ale podchodzi do dziecka ze szczególną ostrożnością, sprawdzając wszystkie możliwe symptomy choroby. Myślę, że jest godny polecenia. Przychodnia polimed ul.Niepodległości, Tczew.