lekarz Stanisław Świerad

A zapimnialam reines dodac ja tagze urodzilam trojke zdrowych dzieci oczywisci kazda ciaze prowadzil Dr swierad a 4ciaze kuzynka polecila mi Dr.ktory przyjmuje na osiedlu Piast obok kosciola i tego Dr.bym nie polecila dosc ze poszlam prywatnie to dobrze nawet mnie nie zbadal nie zrobil usg nie sprawdzil bicia serduszka dziecka powiedzial ze wszystko dobrze skierowal na badania i kazal za miesiac przyjsc miesiac nie doczkalam wyladowalam w szpitalu dzien przed wizyta i pani komendziska powiedziala mi tylko Co za lekarz mnie badal jak jej odp.to nie wierzyla powiedziala mi ...

na badania i kazal za miesiac przyjsc miesiac nie doczkalam wyladowalam w szpitalu dzien przed wizyta i pani komendziska powiedziala mi tylko Co za lekarz mnie badal jak jej odp.to nie wierzyla powiedziala mi ze miesiac czasu chodze z martwym dzieckiem ze sie dziwi ze ja zyje przy takim zakazeniu i jeszcze jeden dzien i nie tylko dziecka nie zywe ale i Mama tez nawet nipamietam jak tamten Dr sie nazywal ale pochodzil ze zgorzelca i takich lekarzy powinno sie oceniac a nie dobrych i tym razem nikogo nie slucham niezmieniam lekarza zostaje przy Dr.swieradzie

Dr jest starym ale dobrym lekarzem nawet sw .pamieci moja mama go chwalila i miala nas 4i chodzila tylko do doktora i Mama mi polecila doktora i tak samo moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem a Do Dom starcow lub szkoly niech pani sama sie wybierze to wtedy pani nie Bedzie musiala oceniac lekarzy moim zdaniem jakby byl zlym lekarzem to juz dawno by zakonczyl swoja kariere lekarska

Jestem bardzo zadowolona z doktora. Robił mi wypalankę, nie było żadnych powikłań, do tej pory nie mam problemów. Stara się wszystko wytłumaczyć, jeśli mam jakieś wątpliwości. Również regularnie robi cytologię.

Nie polecam! lekarz podchodzi zbyt luźno do pacjentki....nie tłumaczy nie interesuje się..mówi tylko,że żyć spokojnie:trzeba czekać aż zegar biologiczny sam się uruchomi. Ponadto wykonał wypalanie nadżerki która się babra..i mówi,że za pół roku poprawka..nigdy w życiu!!

To mój kolejny lekarz. Wcześniej inny wynalazł mi symptomy pewnej choroby a ten stwierdził,że jestem okazem zdrowia.Rzekł nawet:prosze żyć spokojnie... a teraz żałuję,że posłuchałam tego Pana.Mówiono o nim : stary-nic nie widzi ..ja nie słuchałam..

Na prawdę polecam ;) bardzo miły i kompetentny lekarz, jestem bardzo zadowolona :)

Konkretny, nie owija w bawełnę, ma podejście, a "marudom" zdecydowanie na zbyt wiele pozwala ;-) dla mnie jest lekarzem najlepszym z jakim kiedy kolwiek miałam przyjemność mieć kontakt.

POLECAM TEGO LEKARZAQ,JEST JAK NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA I KOMPETENTNY

POLECAM TEGO LEKARZAQ,JEST JAK NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA I KOMPETENTNY

Zdecydownie nie polecam . Wg mnie lekarz nie godny zaufania .

Zdecydownie nie polecam . Wg mnie lekarz nie godny zaufania .

nie wiem jakim tak na prawdę jest lekarzem choć wydaje się kompetentny to jednak nie zauważył u mnie problemów, które wyłapał inny lekarz