dr Stanisław Szopa

1,9
1,6
1,9
1,4

Po zwichnięciu nadgarstka naderwanie chrząstki trójkątnej nadgarstka po ściskaniu ręki jak przy przywitaniu stwierdził że wszystko jest oka mnie jak bolało tak nadal boli nie polecam Beata

Jak można nie wykryć złamanej kości przedramienia u dziecka? otóż można - Doktor Szopa jest SPECJALISTĄ!!!! badanie polegało na wyciąganiu, przekręcaniu, dotykaniu ręki (mimo protestów synka). bez prześwietlenia zapadł werdykt: "nic mu nie jest". po dwóch tygodniach trafiliśmy do szpitala i zdziwieni usłyszeliśmy, że kość była już wcześniej złamana. KONOWAŁ, PARTACZ, SZKODZĄCY ZDROWIU I ŻYCIU!!!!

KONOWAŁ, PARTACZ, SZKODZĄCY ZDROWIU I ŻYCIU!!!!

Zdecydowanie odradzam "lekarz" ten u mojej pięciotygodniowej córeczki nie rozpoznał zwichnięcia stawu biodrowego a usg polecił zrobić " zanim dziecko skończy 12 miesięcy".Przez tego pana dziecko zaliczyło sześciomiesięczne leczenie ,zaczynając od pięciotygodniowego wyciągu, potem 6 tyg. gipsu i trzy miesiące szyny Koszli.Kochane mamy omijajcie tego "specjalistę" szerokim łukiem.

Zdecydowanie odradzam! Nieuprzejmy, wykazuje kompletny brak zainteresowania, nie przeprowadza żadnego badania. I do tego wszystkiego stwierdza, że należy nauczyć się żyć z bólem. W całym swoim życiu, do czasu wizyty u dr Szopy, nie spotkałam lekarza, którego z czystym sumieniem mogę nazwać konowałem!

To jak zachowuje się ten ogr uwłacza godności zwierzęcia a już na pewno człowieka. Ocena merytoryczna jego "pracy" jest bardzo trudna gdyż jedyne na czym mu zależy to wyprowadzenie z równowagi rodzica pacjenta. Firmie Lux Med proponuję zastanowić się skąd się bierze ta doskonała ocena i zweryfikować stan zatrudnienia w swoich placówkach.

Mały pacjent na początku się przestraszył, ale doktor zareagował bardzo pozytywnie i widząc konsternację chłopczyka zmienił swoje podejście na bardziej dziecięce. Badanie, diagnoza, wytłumaczenia dla rodziców dobre. Pozytywnie oceniam lekarza i nie rozumiem, aż tak negatywnych opinii innych oceniających. Pozdrawiam.

NIe można nazwać tego wizytą, nie dość że jest to niepoważne traktowanie pacjenta to istna strata czasu. Żenujący brak szacunku do pacjenta, brak kompetencji w udzielaniu porad medycznych - przyszłam z ostrym bólem kostki i bez żadnych skierowań ani lekarstw z ostrym bólem wyszłam od tego "lekarza". Pod gabinetem i u Pań z recepcji dowiedziałam się że ma on taka opinie i że z pośród lekarzy pracujących w LX Szernera trafiłam najgorzej!!! Piszę skargę - jak taki ktoś może pracować w prywatnej klinice! Zdecydowanie odradzam.

Ja również nie polecam tego pana. Nieuprzejmy, krzyczał na mnie na dwóch wizytach. Do podejścia do dziecka nie mam zastrzeżeń, ale mnie, jako mamę potraktował jak idiotkę. Więcej do tego pana nie pójdę, choćbym nawet miała miesiąc czekać na wizytę u innego ortopedy.

Byłam z 8 miesięczna córeczka u niego na kontroli i przyznam szczerze ze tak okropnego i odrazajacego lekarza nie widziałam przez całe moje życie. Nie dość ze dłubal w nosie, smierdzialo potem na kilometr, to jeszcze wobec dziecka był mało delikatny, nie zwracał uwagi na to ze dziecko sie rozplakalo. Badanie stawów biodrowych wykonał pobieznie, nie odnotował nic ani w książeczce zdrowia ani w karcie! Po prostu żenada ten lekarz. Omijajcie go z daleka!!!!

Stawiam pod wątpliwość opinie pozostałych wystawiających, ponieważ ja jestem bardzo zadowolona z tegoż lekarza. Spokojny, kulturalny, dokładny w wywiadze i badaniu. Budzi zaufanie. Ja osobiście polecam :)