lekarz Stanisław Tambor

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,7
1,3

totalny brak zainteresowania pacjentem, zła diagnoza, ograniczenie badania do przeczytania notki pogotowia, chamstwo i wywyższanie się podczas rozmowy z pacjentem, nie polecam najgorszemu wrogowi

Masakra ! Jestem po skręceniu stawu skokowego i naderwanych wiązadeł - pan Tambor stwierdził że to pierdoły i wypisał 5 dniowe zwolnienie + altacet na obrzęk oraz powiedział miłe słowa: musi boleć i będzie bolało przez długi czas. Pytając o chorobę odpowiada: jaka pani "ciemna" i śmieje sie z pacjenta. Razem wizyta trwała 1,5 minuty!

wysyła na rehabilitacje do swojego kolegi na majkowie do Pana Matuszaka!!! ostrzegam trzeba być bogaczem, bierze 200 zł za 1,5 godz.rehabilitacji.Naciągacz